امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111345
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد احمدی امروز در دومین روز اجلاس رؤسای پردیس‌ها و مراکز

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد احمدی امروز در دومین روز اجلاس رؤسای پردیس‌ها و مراکز آموزش عالی دانشگاه فرهنگیان که در پردیس شهید مفتح شهر ری برگزار می‌شود در سخنانی اظهار داشت: معلمی روان‌شناسی ویژه‌ای لازم دارد و کار سختی است که خدا بر دوش شما نهاده است اما هم‌دوشی با پیامبر (ص) است.

وی ادامه داد: حضرت نوح پیغمبر بود و در بعضی روایات صد سال یا بیشتر تبلیغ می‌کرد و اینکه قرآن کریم(ص) داستان پیغمبران را ذکر می‌کند کار سخت آنها را نشان می‌دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمدی افزود: با هر عملی که انجام دهیم یک قانون وضع می‌کنیم و رفتاری که با معلم و دانشجو داریم نیز این گونه است و هر رفتاری که معلم انجام دهد الگویی برای دانش‌آموز می‌شود.

رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی یادآور شد: سالهای اول آموزش بسیار مهم است و باید در نظر شما خیلی ارزشمند باشد و برای آن اهمیت قائل شوید و کار بسیار مهمی که در تمام حالات باید به آن توجه داشته باشید آن است که همواره با اخلاص کار انجام دهید که بر شاگرد اثرگذاری زیادی دارد.

در پایان تفاهمنامه‌ همکاری‌های علمی پژوهشی بین محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان و حجت‌الاسلام والمسلمین علی احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی به امضا رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها