امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111351
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره حادثه چرخگوشت اظهار داشت: در ساعت 11:40 امروز حادثه چرخ‌گوشت ...

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره حادثه چرخگوشت اظهار داشت: در ساعت 11:40 امروز حادثه چرخ‌گوشت به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در یک منزل مسکونی دست چپ جوان 25 ساله‌ای در داخل چرخ‌گوشت صنعتی گیر کرده بود که آتش‌نشانان با حضور عوامل اورژانس چرخگوشت را برش داده و دست این جوان را خارج کردند.

ملکی بیان داشت: یک گروه نجات نیز در بیمارستان مستقر شده بودند و نسبت به درمان این فرد اقدام کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران یادآور شد: دست چپ این فرد شدیدا دچار آسیب‌دیدگی شده بود و در ساعت 13:18 عملیات به اتمام رسید.

گرفتار شدن سر کارگری در دستگاه بتن‌سازی

ملکی درباره حادثه دیگر اظهار داشت: در ساعت 12:27 امروز حادثه گرفتار شدن کارگری در دستگاه بتن‌سازی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در یک کارخانه تولید بتن کارگر تبعه افغانی 18 ساله‌ای مشغول کار بود که به یکباره سرش در داخل دستگاه بتن‌سازی گیر می‌کند و آتش‌نشانان توانستند وی را از دستگاه خارج کنند و تحویل عوامل اورژانس دهند.

ملکی بیان داشت: متأسفانه این فرد جان خود را از دست داده بود و در ساعت  12:52 عملیات به اتمام رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها