امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111352
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق با حضور 10 سخنران خارجی از فردا تا 28 شهریور در سالن بین‌المللی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق با حضور 10 سخنران خارجی از فردا تا 28 شهریور در سالن بین‌المللی همایش‌های رازی به همت انجمن آترواسکلروز ایران آغاز به کار خواهد کرد.

به گفته مژده مزیدی، دبیر اجرایی کنگره در این کنگره چهار روزه ‌که با حضور ۳ هزار نفر از اساتید، پزشکان، متخصصان قلب و عروق، جراحان قلب و عروق، متخصصان داخلی، متخصصان بیهوشی، رادیولوژی و نورولوژی، پزشکان عمومی و پرستاران برگزار می‌شود، پژوهشگران و پزشکانی از کشورهای آمریکا، انگلیس، ‌آلمان و ایتالیا درباره آخرین اطلاعات و دستاوردهای علمی متخصصان قلب و عروق و رشته‌های وابسته بحث و تبادل نظر می‌کنند.

مزیدی افزود: در این کنگره علاوه بر ارائه آخرین نتایج تحقیقات علمی در زمینه بیماری‌های قلب و عروق، جدیدترین دستاوردها و روش‌های پیشرفته تشخیصی در این زمینه ارائه می‌شود.

دبیر اجرایی شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق تأکید کرد: تبادل اطلاعات داخل و خارج از کشور با یکدیگر در زمینه درمان و تحقیقات پزشکی به ویژه در زمینه قلب و عروق و تأکید بر پیشگیری از بیماری‌های قلبی-عروقی از جمله اهداف این کنگره است.

مزیدی خاطرنشان کرد: یکی از شاخصه‌های شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق ثبت نام رزیدنت‌های قلب و عروق کشور بصورت رایگان است که می‌توانند از 14 امتیاز بازآموزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استفاده کنند.

شانزدهمین کنگره سراسری تازه های قلب و عروق 25 تا 28 شهریور در سالن همایش های رازی برگزار می‌شود. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها