امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111388
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روزنامه نیویورک تایمز، «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا امروز دوشنبه بر باز بودن کانال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روزنامه نیویورک تایمز، «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا امروز دوشنبه بر باز بودن کانال ارتباطی با ایران بر سر داعش تاکید کرد.

وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه در فرانسه گفت: «این موضوع که ایرانی‌ها به کنفرانس پاریس دعوت نشدند به این معنا نیست که ما برای فهم اینکه اگر آنها با ما همراه شده و یا تحت شرایطی احتمال تغییر(رویکرد ایران) به وجود آید، مخالف ایده برقراری ارتباط(با ایران) باشیم.»

کری افزود: «داشتن یک کانال ارتباطی درباره یکی از بزرگترین موضوعات جهان در حال حاضر، موضوعی است که با عقل سلیم هم سازگار است؛ درها برای حفظ کانال‌های ارتباطی محرمانه با ایران باز است.»
وی به درخواست تلویحی کمک انگلیس از ایران برای کمک به ائتلاف ضدداعش نیز واکنش نشان داد و گفت: آمریکا در اقدام نظامی ضد داعش با ایران هماهنگی نمی‌کند.
وی به مذاکرات هسته‌ای و سفر مقامات ایرانی به نیویورک برای مذاکره در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل اشاره کرد و گفت: امیدوارم در دور بعدی مذاکرات هسته‌‌ای به زمینه‌‌های مشترک برسیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار