امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111389
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جاش ارنست، سخنگوی کاخ سفید گفت: آمریکا در خصوص داعش با ایران مذاکراتی داشته است. وی افزود: آمریکا

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جاش ارنست، سخنگوی کاخ سفید گفت: آمریکا در خصوص داعش با ایران مذاکراتی داشته است.

وی افزود: آمریکا برنامه‌ای برای تبادل اطلاعات یا هماهنگی اقدام نظامی در عراق با ایران ندارد.

وی به همه‌پرسی 27 شهریور در خصوص جدایی اسکاتلند از بریتانیا نیز اشاره کرد و گفت:‌ «واشنگتن به حق مردم اسکاتلند برای تصمیم درباره آینده‌شان در همه‌پرسی روز پنجشنبه احترام می‌گذارد البته ما امیدوار به داشتن متحد قوی و یکپارچه هستیم.»

آقای ارنست البته از لندن به عنوان متحد قدیمی آمریکا در این خصوص حمایت کرد و گفت: البته منفعت ما این است که بریتانیا همچنان قوی، متحد و تاثیرگذار باقی بماند.

وی همچنین در خصوص احتمال تماس بین روسای جمهوری ایران و ایالات متحده در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد اظهار داشت: من درباره اینکه برنامه‌ای برای ارتباط بین اوباما و روحانی وجود داشته باشد، اطلاعی ندارم.

ارنست تصریح کرد: ماهیت مذاکرات و گفتگوهای ما با ایران در حال حاضر روی حل مساله اتمی ایران متمرکز است و مقامات ارشد دولت (آمریکا) در تماس مستقیم با همتایان ایرانی خود هستند تا نگرانی‌های جامعه بین‌المللی درباره برنامه اتمی رفع شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها