امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111435
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه کتابهای منتشر شده و براساس هماهنگی‌های به عمل آمده با دفتر توسعه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه کتابهای منتشر شده و براساس هماهنگی‌های به عمل آمده با دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استانها، ناشران می‌توانند یک نسخه از هر کتاب چاپ اول خود را پس از اعلام وصول به دبیرخانه هیأت انتخاب و خرید کتاب ارسال کنند تا بررسی‌های لازم برای خرید آن در این هیأت انجم شود. از این‌رو، برای طرح کتاب در هیأت یاد شده نیازی به مکاتبه یا مراجعه حضوری ناشران نیست.

بر اساس این گزارش، در این جلسه که پانصد و بیستمین جلسه هیئت انتخاب و خرید کتاب بود مصوب شد که اعتبار کتب انتخاب شده برای خرید، 30 آذر 1393 باشد، از این رو 740 عنوان کتاب از ناشران سراسر کشور خریداری شده است. در میان آثار خریداری شده کتاب‌های ناشرانی چون، دفترنشرمعارف وابسته به نهادنمایندگی مقام رهبری، نیستان، موسسه بوستان کتاب، مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص)، شرکت انتشارات سوره مهر، نشر قطره دیده می‌شود.
در جلسات هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علی اصغر محمدخانی، حمیدرضا ارباب سلیمانی، محمد کاظم شمس، محمدی علی مهدوی‌راد، علی شجاعی‌صائین، علی اصغر سیدآبادی، مصطفی امیدی، و علی اوجبی حضور دارند.
ناشران می‌توانند برای آگاهی از مصوبات پانصد و بیستمین نشست هیأت انتخاب و خرید کتاب به آدرس اینترنتی www.mof.farhang.gov.ir/fa/home/book مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها