امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۱۱:۴۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111439
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  «محمد‌مهدی بیگی» به مقام نخست مسابقات سراسری اذان در مقطع شکوفه‌ها دست یافت.

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  «محمد‌مهدی بیگی» به مقام نخست مسابقات سراسری اذان در مقطع شکوفه‌ها دست یافت. بیگی سال گذشته مقام نخست این مسابقات در رشته تلاوت را کسب کرده بود.محمد‌مهدی بیگی

 
بنا بر این گزارش آیین اختتامیه سی‌و‌ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مقطع شکوفه‌ها ساعت 10 روز سه‌شنبه 25 شهریورماه 1393 با حضور حجت‌الاسلام «علی محمدی» رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات موسسه نهال و بذر شهر کرج برگزار می‌شود و حضور در آن برای عموم آزاد است.

مرحله نهایی این مسابقات در رشته‌های تلاوت و حفظ بعد از ظهر امروز با حضور برترین‌های این رقابت‌ها در مجتمع دشت بهشت برگزار و آیین اختتامیه صبح فردا با تجلیل از نفرات برتر در سالن مؤسسه نهال و بذر کرج به نشانی کرج، بلوار کارخانه قند برگزار می‌شود.

این مسابقات بعد از ظهر فردا با رقابت شکوفه‌های دختر ادامه یافته و این دوره از مسابقات پنج‌شنبه با معرفی برترین دختران قرآنی کشور به پایان می‌رسد.

به گزارش فارس دور قبل این مسابقات بهمن‌ماه 1392 در تالار فرهنگ تهران برگزار شد که «محمد‌مهدی بیگی» و «رضا نژادتبریزی» به مقام نخست رشته‌های تلاوت و حفظ این دوره از مسابقات دست یافتند.

انتهای پیام/ م.ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار