امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111457
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۴
تعداد بازدید: 43
«احمد الخفاجی»، نماینده پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تاکید کرد که هرگونه تلاش بین المللی برای غلبه ...

«احمد الخفاجی»، نماینده پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تاکید کرد که هرگونه تلاش بین المللی برای غلبه بر گروه تروریستی تکفیری داعش بدون مشارکت ایران و سوریه نتیجه نخواهد داد، چون این دو کشور دارای تاثیر بسزایی بر این بحران هستند.

این نماینده پارلمان عراق با بیان اینکه بخش بزرگ خطر داعش متوجه سوریه است، افزود: این بدین معناست که حضور سوریه در این کنفرانس امری ضروری واساسی است، این درحالی است که نقش تاثیرگذار ایران در دو عرصه عراق و سوریه، حضور این کشور را هم در چنین کنفرانسی ضروری نشان می‌دهد.

الخفاجی گفت: در این میان نمی‌توان نقش تاثیرگذار لبنان را در مبارزه با داعش نادیده گرفت و حضور این کشور برای کامل شدن این حلقه لازم است. بنابراین برای هدف گیری قدرتمند و سریع و تاثیرگذار داعش حضور کشورهایی همچون ایران و سوریه و لبنان در چنین کنفرانس‌هایی امری ضروری است.

به اعتقاد این نماینده پارلمان عراق عدم انسجام موضع غرب در قبال اوضاع جاری در سوریه ناشی از حمایت برخی از کشورهای غربی از سوریه و برخی دیگر از گروه‌های تروریستی است.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها