امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111458
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۴
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی گفت: رهبر معظم انقلاب از بیمارستان دولتی ترخیص شدند و تشکر از کادر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی گفت: رهبر معظم انقلاب از بیمارستان دولتی ترخیص شدند و تشکر از کادر درمانی داشته‌اند و به نوعی روحیه خاصی به تیم درمانی داده‌اند. خدا را شکر می‌کنیم که ایشان به سلامتی امروز بیمارستان را با نشاط و عافیت کامل ترک کردند و آرزو داریم همواره سالم باشند و ‌سایه شان مستد‌ام باشد.
 
وی افزود: در عین حال اینها از برکات انقلاب اسلامی است و ما شرایط  قبل از انقلاب را در کشور خاطرمان هست. آن وقت دورهٔ دانشجویی ما بود و افتخار می‌کنیم که مسئولان کشور به جامعهٔ پزشکی اعتماد دارند و توانمندی فرزندان عزیز خودشان را در این مرز و بوم باور دارند و اعتماد ایشان مایهٔ مسرت و خوشحالی همهٔ همکاران بنده است.
 
وی خاطرنشان کرد: در عین حال مغتنم می‌شماریم حمایت ایشان و توجه ویژه‌ای که به جامعهٔ پزشکی اعم از پزشکان، پیراپزشکان، داروسازان، دندانسازان دارند و من فکر می‌کنم خطاب ایشان عام است و من صمیمانه و همهٔ همکاران عزیزم در سراسر کشور و در بخش‌های متفاوت و رشته‌های مختلف از ایشان تشکر کرده و این را سرمایهٔ معنوی برای خودمان در حوزهٔ پزشکی می‌دانیم و در عین حال امیدواریم که همه باور کنند که البته این باور هست که جامعهٔ پزشکی تمام و کمال در خدمت مردم است.
 
هاشمی افزود: البته خود ما هم پزشک هستیم و در جامعه‌ پزشکی و در این لباس سپید در حال خدمت هستیم و باید مراقبت کنیم و این سرمایه را قدرشناس باشیم و قدردانی کنیم و بدانیم که مسئو‌لیتمان سنگین است.
 
وی افزود: من مجدداً از مقام معظم رهبری به خاطر همه‌ حمایتها‌یشان تشکر و سپاسگزاری می کنم  به ویژه در این دوره که سلامت جزء اولویت‌های اصلی دولت است.
 
وی افزود: در عین حال افتخار می کنم در آن بخشی که ما در خدمت رئیس جمهور محبو‌بمان دکتر روحانی بودیم بعد از عیادت از رهبر معظم انقلاب،  موفق شدیم از سایر بیماران در بیمارستان دولتی نیز بازدیدی داشته باشیم. همه عزیزان از رفتار پزشکان، پرستاران، و مدیریت راضی بودند، بنابراین افتخار می کنیم که در همان طبقه و بخشی که بقیه مردم درمان شدند شخص اول کشور، رهبر عزیز انقلاب اسلامی درمان شدند.
 
وی افزود: لازم می‌دانم همین جا از طرف دولت ،همکاران عزیز در هیئت وزیران و در رأس آنها رئیس جمهوری از همه پزشکان و عزیزانی که کمک کردند و به نحو احسن انجام وظیفه کردند و به طور عاشقانه در درمان رهبر عزیز انقلاب کمک کردند و همچنین از مدیریت بیمارستان هم صمیمانه تشکر می کنم.
 
هاشمی در پاسخ به ایجاد روحیه و نیروی مضاعف در تیم درمانی دولتی با حضور رهبر معظم انقلاب گفت: بالاخر‌ه فرمایشات ایشان در جامعه‌ پزشکی همیشه ارزنده بوده و امیدواریم همه ما قدر شناس باشیم. 

همانطور که ایشان فرمودند این مجموعه یک سرمایه‌ ملی است که در مراقبت از آن هم خود پزشکان و جامعه‌ی پزشکی، پرستاران و غیره و هم دیگران باید نهایت تلاش خود را کنند.
 
هاشمی در پاسخ به مورد تشویق قرار گرفتن پزشکان، پرستاران و تیم سلامت کشور گفت: حتماً، امیدواریم که این فرصت فراهم شود که ما بتوانیم از خجالت آنها در بیاییم‌.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها