امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111463
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۴
تعداد بازدید: 38
عطاءالله سلطانی صبور نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به تحولات ...

عطاءالله سلطانی صبور نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به تحولات منطقه و کوشش آمریکا برای تشکیل ائتلافی جهت حمله نظامی به گروهک تروریستی داعش گفت: بعضی گویی غرب را نمی‌شناسند و صرفا اسم آن را به زبان می‌آورند غافل از ماهیت واقعی شیطان بزرگ.

وی با تأکید بر اینکه هر گونه ارزشی برای شیطان امری نسبی است، افزود: آمریکا تا دیروز القاعده را مجاهد خطاب می‌کرد و پس از آنکه تاریخ مصرف آنها تمام شد به آنها تروریست اطلاق کرد و اکنون نیز نوبت به داعش رسیده است.

سلطانی‌صبور گفت: خود اوباما تا یک ماه قبل از داعش به عنوان دولت اسلامی عراق و شام یاد می‌کرد اما اکنون که تاریخ مصرف این گروهک تکفیری برای آمریکا به پایان رسیده و تشت رسوایی هر دو از بام فلک افتاده است ناچارند ادای قهرمانان را درآورند و خود را نیروی مبارز با داعش جلوه دهند.

وی با یادآوری واهمه غرب از عناصر تروریست به داعش پیوسته به کشورهای موطن خود اظهار کرد: این افتخار برای جمهوری اسلامی بس است که داعش از ابتدا با ما دشمن بود و ما نیز دولت سوریه را برای مقابله با این گروهک حمایت کردیم.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی از خودداری نسبت به پیوستن به جبهه شیطان برای مقابله با تروریست‌ها به عنوان افتخاری دیگر یاد کرد و گفت: آمریکا و اروپا یک روز صدام را در برابر ایران اسلامی حمایت کردند و روز بعد آن را ساقط کردند. بدین ترتیب یکی از بزرگترین دشمنان ما را از میان بردند و این مصداق «مکر و مکر الله و الله خیرالماکرین» است.

وی القاعده و داعش را تداوم این نمونه‌های تحقق وعده الهی در آیه یاد شده خواند و ادامه داد: البته این تهاجمات غرب برای مردم منطقه مشکلاتی به بار می‌آورد و مسلمانان باید از این رویدادها عبرت بگیرند و با گسترش بیداری اسلامی صفوف خود را متحد کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها