امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111474
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۴
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در آغاز نود و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به ترخیص شدن مقام معظم رهبری از بیمارستان اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در آغاز نود و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به ترخیص شدن مقام معظم رهبری از بیمارستان اظهار داشت: خدا را شاکریم که مقام معظم رهبری مجدداً سلامتی خود را به دست آوردند و این در حالی است که روزهای گذشته نه تنها ایران اسلامی بلکه دنیای اسلام و سایر کشورها در انتظار سلامتی و بازگشت ایشان بودند.

وی در ادامه با اشاره به پیروزی‌های اخیر تیم کشتی فرنگی و همچنین تیم والیبال در مسابقات جهانی اظهار داشت: تیم کشتی فرنگی برای نخستین بار در جهان به مقام نخست دست پیدا کرد که کار بزرگی بود و انتظار داریم سایر ورزش‌های دیگر نیز برنامه‌های مدون و صحیحی را برای کسب مقام انجام دهند.

وی با اشاره به پیروزی تیم والیبال در مسابقات جهانی و قرار گرفتن در شش تیم برتر جهان گفت: این موفقیت و سربلندی را نیز به همه مردم تبریک می‌گویم و امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به سالروز درگذشت سید محمدحسین بهجت معروف به (شهریار) گفت: 27 شهریور سالروز درگذشت این شاعر بزرگ و با دانش است، شاعری که هیچ کس نمی‌تواند آن را فراموش کند.

وی تصریح کرد: امیدواریم زندگی و کارهای شهریار سرمشقی برای سایر هنرمندان باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها