امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111479
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۴
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تحت عنوان ساماندهی سایت‌های اینترنتی اقدام به فیلتر گزینشی سایت‌های بدون مجوز کرده که سرآغاز ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تحت عنوان ساماندهی سایت‌های اینترنتی اقدام به فیلتر گزینشی سایت‌های بدون مجوز کرده که سرآغاز این برخوردها با سایت «دانا» بوده است اما این سایت در حال حاضر مجوز لازم را از هیئت نظارت بر مطبوعات ارشاد دریافت کرده است و همچنان «فیلتر» است.

این در حالی است که معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد 19 شهریور ماه اعلام کرد: «سایت‌های بدون مجوز فیلتر شده به محض دریافت مجوز از هیأت نظارت بر مطبوعات، رفع فیلتر می‌شوند.»

سایت راه دانا روز گذشته از هیئت نظارت بر مطبوعات در کنار 75 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی دیگر مجوز فعالیت را دریافت کرده است اما هنوز برای مخاطبان غیرقابل دسترس است.

به گفته ظهوریان، دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات در یک هفته گذشته ١٥٢ سایت خبری در جهت اجرای ماده 7 قانون مطبوعات، برای دریافت مجوز اقدام کرده‌اند.

در شرایط کنونی با دریافت مجوز از سوی 75 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی، معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، هیچ اعلامی نداشته است که سایت‌های فیلترشده چه زمانی رفع فیلتر خواهند شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها