امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11150
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۹
تعداد بازدید: 173
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا عارف، معاون اول دولت خاتمی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا عارف، معاون اول دولت خاتمی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه سخنرانی خود در تالار ابن سینا دانشکده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: اینکه گفتم ما در قبال راهبرد، تاکتیک هم داریم و این است که همه برنامه‌ها را نباید اعلام کنیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه جزئیات دیدار شما با آقای هاشمی چه بوده است، گفت: بنده همیشه به آقای هاشمی ارادت داشته و دارم و از سرمایه‌های انقلاب است و همواره برای مشورت خدمت ایشان می‌روم و از رهنمودهای ایشان استفاده می‌کنم.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: جلسه دیدار بنده با آقای هاشمی برای استفاده از رهنمودهای ایشان بود و آیت‌الله هاشمی توصیه جدی به من برای مشارکت جدی در انتخابات داشتند.

عارف در پاسخ به سؤال دیگری از خبرنگار فارس بر این اساس که آیا با آقای روحانی در جهت اجماع دیداری داشته‌اید یا خیر، تأکید کرد: هیچ جلسه‌ای با آقای روحانی در خصوص اجماع نداشته‌ام.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها