امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111504
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۳
تعداد بازدید: 150
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی نماینده ولی فقیه در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی نماینده ولی فقیه در سپاه تهران در جلسه توجیهی مسئولین روابط عمومی رده های این سپاه اولین گام برای موفقیت یک مسئول روابط عمومی را تعامل و اعتماد سازی عنوان کرد.

وی افزود: اگر فردی بخواهد خبری را به کسی بگوید با توجه به اعتمادی که به او دارد این کار را می کند و اگر اینگونه نباشد از گفتن آن خبر سر باز می زند بنابراین ضروریست تا مسئولین روابط عمومی در اولین گام جلب اعتماد کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران ادامه داد : خبرگزاری و دیگر بخش های خبری هم باید این اعتماد را جلب کنند تا مخاطبان بیشتری داشته باشند و این نکته نیز بسیار مهم است که شنونده و مخاطب باید بتواند اخبار را پردازش کند و به هر آنچه که گفته می شود اکتفا نکند.

حجت الاسلام گواهی در ادامه افزود: بعد از اعتماد سازی، رازنگهداربودن بسیار حائز اهمیت است و باید اسرار خبری را حفظ کرد و در طبقه بندی اطلاعات دقت کافی داشت زیرا اگر طبقه بندی خبری وجود نداشته باشد آن سازمان دستخوش حوادث ناخوشایندی  قرار می‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ بر داشتن انصاف در انتشار اخبار تاکید کرد و ادامه داد: در انعکاس اخبار باید تلاش شود تا انصاف زیر پا گذاشته نشود چون افراد در روز قیامت در قبال کلمه به کلمه از حرفهایی که گفته و منتشر می کنند باید پاسخگو باشند.

حجت الاسلام گواهی تبلیغات را نیز حائز اهمیت دانست و گفت: سعی کنید هنر تبلیغاتی داشته باشید و با فرماندهان ارتباط برقرار کنید و با اعتماد سازی از آنان کمک بگیرید و محیط پیرامونی خود را با تبلیغات محیطی خوب زیباسازی نمایید  همیشه بهترین ها را برای کارهای تبلیغاتی در نظر داشته باشید سخنران با معلومات، مداح شایسته، مجری خوب را دعوت کنید البته نه اینکه هزینه های آن چنانی برای این دعوت ها پرداخت شود بلکه برعکس کسانی را دعوت کنید که خیلی به پول اهمیت ندهند و برای کار دل بسوزانند در قبال فعالیتهایی که انجام می شود از کارهای مثبت دیگران تقدیر کنید تا اعتماد سازی که نیاز هست انجام شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ در پایان تأکید کرد: در انعکاس اخبار و برنامه های متنوع سپاه در تمامی بخش ها فعالیت کنید تا مردم از توانایی ها و خدماتی که بسیج برای عموم هموطنان فراهم می آورد مطلع شوند. همین سپاه تهران در بخش های سازندگی و عمران خدمات بسیاری را در مناطق محروم با کمک نیروهای جهادی انجام می دهد و در طول سال برای زوج های جوان نیازمند جهیزیه تهیه می کند و پزشکان با طرح های جهادی بیماران را رایگان ویزیت می‌کند ولی اخبار آن کمتر در رسانه ها دیده می شود که باید تلاش کنید این کارهای خیرخواهانه به اطلاع دیگران رسانده شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها