امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11153
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۹
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از پایان بررسی بودجه سال92 کل کشور طی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از پایان بررسی بودجه سال92 کل کشور طی سخنالنی در صحن علنی مجلس، ضمن تشکر از ابوترابی فرد و باهنر (نواب رئیس مجلس) از دبیران و ناظران هیأت رئیسه بویژه کمیسیون های تخصصی تقدیر به عمل آورد.

وی افزود: تجربه بسیار خوبی بود که نمایندگان در کمیسیون های تخصصی، مسائل را با دقت بررسی کردند و جا دارد که از آنها تشکر کنم.
لاریجانی در ادامه داد با تقدیر از عملکرد مصباحی مقدم به عنوان رئیس کمیسیون تلفیق و همچنین نایب رئیسان و سخنگو و دبیران اداری و اعضای این کمیسیون، گفت: این دوستان در این مدت وقت زیادی گذاشتند و با دقت و صراحت لازم برای بررسی قانون بودجه کار را به سرانجام رساندند.

رییس مجلس ادامه داد: از آقای رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت و مسئولینی که از دولت در این جلسات حضور داشتند و برای بررسی بودجه کمک کردند، تشکر می کنیم.
وی همچنین از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و معاون امور مجلس و کارشناسان این معاونت از جمله آقایان ممبینی، حبیبی و کردبچه نیز تقدیر به عمل آورد.

وی با تشکر وزرا و مسئولین و کارشناسان دستگاه های اجرایی که به موقع در مجلس حضور پیدا کردند و اظهارنظرات خوبی داشتند، تصریح کرد: از مسئولین و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس و دیوان محاسبات که در این مدت در کمیسیون های تخصصی و کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس همکاری خوبی داشتند نیز تشکر می کنیم.
رییس مجلس با تقدیر از معاونت های مختلف مجلس ازجمله معاونت قوانین، نظارت و اجرایی و بخش های مختلف ادارات تدوین قوانین، صحن و امور کمیسیون ها و تنقیح قوانین تشکر می کنیم.

لاریجانی از پرسنل امور چاپخانه، تکثیر، تحریرات، تدوین مذاکرات و دبیران کمیسیون ها، دفتر هیأت رئیسه و اتاق فرمان و بخش صوت و تصویر، بخش های مختلف اداره کل مهندسی،  ترابری، امور فنی، نیروهای خدمات، روابط عمومی، امور خبری، خبرگزاری خانه ملت و کارکنان قسمت های مختلف مجلس، مرکز حراست، یگان حفاظت و نیروی انتظامی مستقر در مجلس، خبرنگاران، فیلمبرداران، عوامل تولید و پخش به خصوص پخش رادیو فرهنگ و کلیه دست اندرکاران بخش های خبری صدا و سیما که در این مدت همکاری خوبی با مجلس داشتند، کلیه دست اندرکاران و خبرنگاران امور مجلس که در جراید و نشریات و خبرگزاری های مختلف کشور و سایت های خبری که مستمراً در مجلس حضور داشتند، سپاسگزاری کرد و گفت: این حرکت و همکاری اهالی رسانه باعث شد که مردم در جریان مسائل مجلس قرار بگیرند و اگر چه این ایام با بحث های ریاست جمهوری مصادف بود و این موضوعات سیاسی در جامعه مطرح است، ولی اهالی رسانه تلاش کردند مسائل بودجه ای را منعکس کنند و از این جهت باید از آنها تشکر کرد.

وی اظهار داشت: از نیروهای حمل و نقل نیز تشکر میکنم؛ رسیدگی به بودجه مهم بود و به همین منظور نمایندگان مجلس نهم در اولین تجربه خود وارد این موضوع شدند ولی خوشبختانه فضای مجلس برای اظهار نظر باز بود و نمایندگان آرای مختلف خود را مطرح کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به این ترتیب بود که ما رسیدگی به کار بودجه را در جلسه امروز به پایان رساندیم تا فردا به خدمت مقام معظم رهبری برسیم و خوب بود که این سند به جایی برسد؛ ضمن آنکه شورای نگهبان باید فرصت کافی داشته باشد تا نظر بدهد و موارد مورد اشاره این شورا مجدداً در صحن علنی مجلس طرح و اصلاح شود.

وی با بیان اینکه امیدواریم تا پایان خرداد بودجه دستگاه ها ا بلاغ شود، گفت: اگر این کار هر چه زودتر انجام شود، باعث می شود مسیر ابلاغ زودتر طی شود و بودجه دستگاه ها مطابق این قانون در اول تیرماه به آنها پرداخت شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها