امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11155
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۹
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، با حضور دریادار علی رزمجو فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه و آیت الله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، با حضور دریادار علی رزمجو فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه و آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر، نیروی دریایی سپاه کار ساخت و ساز خود در مناطق زلزله استان بوشهر را با عملیات احداث 5 مسجد و 20 واحد مسکونی، آغاز کرد.

در مراسم کلنگ زنی و آغاز به کار احداث این پروژه های عمرانی در منطقه شنبه و طسوج، سردار رزمجو فرمانده منطقه دوم ندسا، گزارشی از عملکرد نیروی دریایی سپاه در کمک رسانی به زلزله زدگان منطقه ارائه کرد و گفت: منطقه دوم ندسا همچنان که در لحظات اولیه پس از وقوع زلزله جزو اولین گروه‌های امدادرسانی بود که به کمک آسیب دیدگان و زلزله زدگان شتافت، کار امداد رسانی را همگام با سایر بخش ها ادامه داده است.

وی افزود: اکنون که تقریبا کار آواربرداری ها به سرانجام رسیده است، این نیرو در کمک به مردم منطقه، کار ساخت 5 مسجد و 20 واحد مسکونی را آغاز می کند و به عنایت خدا، در زمان تعیین شده، این واحدها را به اتمام خواهیم رساند و برای بهره برداری در اختیار ساکنین مناطق زلزله زده قرار خواهیم داد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر نیز طی سخنانی از کمک،‌ همراهی و همکاری شایسته نیروی دریایی سپاه در کاستن از آلام زلزله زدگان و بازسازی مناطق ویران شده و آسیب دیده،‌ تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که این اقدامات در ادامه سایر فعالیت هایی که نهادهای ذیربط در حال انجام آن هستند، خانه های خراب شده و آسیب دیده بهتر از قبل ساخته شده و اهالی این مناطق بتوانند زندگی عادی خود را در شرایط بهتری دنبال کنند.

گروه مهندسی خلیج فارس از طرف نیروی دریایی سپاه مأمور ساخت این واحدها است و در طول مدت تعیین شده تلاش خواهد شد تا با بهره گیری از تجربیات و همچنین مصالح کیفی و اصول مستحکم سازی،‌ ساختمان های مقاوم و مناسبی به بهره برداران تحویل داده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها