امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111574
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ سامان محمدی در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس فتا با رصد فضای مجازی و همچنین اقدامات فنی و اطلاعاتی، فردی را که ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ سامان محمدی در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس فتا با رصد فضای مجازی و همچنین اقدامات فنی و اطلاعاتی، فردی را که از طریق ایجاد وبلاگ اقدام به فروش اینترنتی فیلم های غیر مجاز می کرد شناسایی کرده و با تشکیل پرونده موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: با انجام اقدامات پلیسی و تخصصی، ایجادکننده وبلاگ به هویت « ف - س » طی هماهنگی قضایی دستگیر و در بازرسی از منزل متهم اقلام زیادی که مرتبط با جرم بود، کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از مشاهده دلایل و شواهد انکارناپذیر دیجیتال به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد و انگیزه خود را در قبال فروش و انتشار محتویات غیر اخلاقی گذران معیشت عنوان داشت.

به گفته وی متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادیاری شعبه پنجم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین شد.

سرهنگ محمدی در پایان با اشاره به آن دسته از مدیران وبلاگ ها و وب سایت های اینترنتی که در پوشش فضای مجازی، اخلاق و عفت عمومی جامعه اسلامی را مورد هدف قرارداده اند هشدار داد و گفت: برخورد پلیس با اینگونه هنجارشکنان برخورد جدی، قاطع و قانونی خواهد بود؛ بنابراین از شهروندان درخواست می شود گزارشات خود در این زمینه را با شماره تلفن 36224490 و 36221323 مطرح کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها