امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111598
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی در این بازدید به اهمیت سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران ...

به گزارش روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی در این بازدید به اهمیت سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران در ساختار قضایی کشور اشاره کرد و افزود: یک پنجم کل پرونده های دادسراها و دادگاه های نظامی سراسر کشور در این سازمان رسیدگی می شود.

وی تأکید کرد: با توجه به اهمیت و سنگینی وظایف این سازمان کلیه بخش های ستادی موظف اند از آن پشتیبانی نمایند.

همچنین رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در جلسه ای با حضور سرپرست، معاون اداری و پشتیبانی و مدیرکل دفتر دادگاه های نظامی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران در جریان نحوه تشکیل و راه اندازی واحدهای مختلف این سازمان قرار گرفت و از اقدامات به عمل آمده ابراز رضایت کرد.

گفتنی است که با تصویب ساختار تشکیلاتی جدید، سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران تشکیل و در خردادماه سال جاری رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

سرپرست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران به عنوان معاون قضایی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و رئیس شعبه دوم دادگاه نظامی یک تهران مدیریت این سازمان را برعهده دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها