امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111605
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات، چهارمین جلسه شورای قضایی استان تهران در سال‌جاری با حضور اعضا و به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات، چهارمین جلسه شورای قضایی استان تهران در سال‌جاری با حضور اعضا و به ریاست رئیس کل دادگستری استان تهران برگزار شد.

براساس این گزارش، در این نشست، غلامحسین اسماعیلی ضمن توصیه همکاران به بهره‌برداری شایسته از مناسبت‌های مذهبی در جهت تقویت ارتباط خود و همکاران با خاندان عصمت و طهارت (ع) با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید گفت: ما امروز امنیت و آرامش موجود در کشور را ثمره خون شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس می‌دانیم و در جهت ادای دین به آنان باید در هفته دفاع مقدس نسبت به تکریم و تعظیم و گرامیداشت این عزیزان اقدام و از این فرصت باید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مجموعه قضایی استان بهره‌برداری نمود، وی همچنین بر لزوم تکریم مقام معلم در آغاز سال تحصیلی تأکید کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه مجموعه قضایی نقش خدمتگزاری به شهروندان و پاسداشت از حقوق آنان و عدالت‌ورزی در جامعه را عهده‌دار می‌باشد، گفت: مدیران قضایی در اعمال نظارت‌های مدیریتی خویش باید در مسیر افزایش اعتماد عمومی و جلب رضایت شهروندان گام بردارند و در جهت آگاهی از میزان رضایت‌مندی یا گلایه و انتقاد مردم از زیر مجموعه مربوطه ارتباطات مردمی خود را تقویت نموده و فرصتی را برای شنیدن سخن و درد مردم اختصاص دهند.

اسماعیلی با اشاره به بازدید اخیر خویش از مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه ضمن تشکر از زحمات قضات و پرسنل شاغل در آن مرکز گفت: در لابلای تماس‌ها و پیام‌های شهروندان که توسط این مرکز دریافت و منعکس می‌گردد. موارد مهم و قابل توجهی یافت می‌شود که آگاهی مدیران از آنها در زمنیه اشراف به حوزه کاری خود از دیدگاه مردم نقش بسزایی دارد.

ضمناً در ابتدای این نشست از زحمات آقایان احمدی و رضایی تقدیر به عمل آمد و آقایان پوریانی به عنوان رئیس کل دادگاه‌های عمومی تهران و فرهادی به عنوان مدیرکل بازرسی استان تهران به اعضای شورا معرفی شدند.

این گزارش در خاتمه حاکی است: مطابق با دستور کار تنظیمی مصوبات نشست قبلی شورا به دقت پیگیری شد و در خصوص مطالب مطروحه در این جلسه نیز حسب مورد تصمیماتی مقتضی اتخاذ گردد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها