امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111642
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه به فرماندهی سرهنگ «سهیل الحسن» که در سوریه به «ببر» معروف است، ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه به فرماندهی سرهنگ «سهیل الحسن» که در سوریه به «ببر» معروف است، همچنان به عملیات‌های خود در مناطق مختلف ریف حماه واقع در مرکز سوریه ادامه می‌دهند و هر روز ضربات سنگینی را به گروه‌های مسلح فعال در این منطقه از جمله «جبهه النصره» وارد می‌کنند.

بنابر جدیدترین گزارش‌های رسیده از این منطقه نیروهای سرهنگ الحسن درحالی با سرعت به پیشروی خود در مناطق مختلف ریف حماه ادامه می‌دهند که موفق شدند، تپه استراتژیک «ملح»، در غرب شهر «محرده» را پس از درگیری‌های شدید و سخت و کشته و زخمی کردن ده‌ها تروریست مسلح آزاد کنند.

به موازات این عملیات دیگر یگان‌های ارتش سوریه مواضع و مقرهای گروه‌های مسلح اطراف شهرک «الجمله» در ریف شمال غربی حماه را به شدت گلوله باران کردند که در اثر آن ده‌ها تروریست مسلح کشته و زخمی شدند.

به این ترتیب با توجه به عملیات‌هایی که تاکنون انجام شده، خطر از شهر حماه، مرکز استان حماه و ریف آن دور شده و این شهر هم اکنون در امنیت کامل بسر می‌برد.

براساس اعلام منابع میدانی سوری شهرک «التریمسه» هدف بعدی نیروهای ارتش سوریه است و به موازات آن نیروی هوایی ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح را در محورهای مورک – کفر زیتا – اللطامنه به شدت گلوله باران کرده است.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها