امروز : جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 9
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111664
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسن دولت‌آبادی دبیر هنری سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره، با اعلام این خبر، گفت: از میان 160 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسن دولت‌آبادی دبیر هنری سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره، با اعلام این خبر، گفت: از میان 160 نمایش متقاضی برای اجرا در سومین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان سوره، 37 اثر پذیرفته شده قطعی و 22 نمایش به شکل مشروط به این جشنواره راه پیدا کردند.

وی افزود: از میان آثار رسیده به بخش جنبی جشنواره، یک تعزیه ویژه کودک و نوجوان پذیرفته شد.

دولت‌آبادی، ضمن تقدیر از زحمات داوران بازخوان جشنواره اظهار داشت: اعضای بازخوان جشنواره متشکل از آقایان کریم اکبری مبارکه، سید‌حسین فدایی‌حسین و فرشاد منظوفی‌نیا، با نهایت تامل و دقت، متون رسیده به دبیرخانه را بازخوانی و سپس در نشست‌هایی با حضور همه اعضای گروه بازخوان‌، یکایک نمایشنامه‌ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند، تا با کیفیت‌ترین آثار به این دوره از جشنواره راه یابند.

دبیر هنری سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره، اسامی آثار راه یافته به سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره را، بدین شرح، اعلام کرد.

اسامی آثار پذیرفته شده قطعی:

1- «شکار بزرگ شنبه» نوشته شهرام کرمی به کارگردانی سعید نوروزی.

2- «نقاشی‌های من» نوشته فرشته ابراهیمی به کارگردانی محبوبه پاداش.

3- «گرگی که گله را نمی‌برد» نوشته سعید موحدی به کارگردانی سعید موحدی.

4- «سهام» نوشته عبدالرضا حیاتی به کارگردانی مهدی فتحی.

5- «حبه انگور» نوشته مهرداد قرآن کیش به کارگردانی مهرداد قرآن کیش.

6- «خیالباف» نوشته حسن دولت آبادی به کارگردانی نرگس اصغری.

7- «پیک نیک در میدان جنگ» نوشته منوچهر اکبرلو به کارگردانی سجاد آقابابایی.

8- «مهمان ناخوانده» نوشته زری کرمی به کارگردانی زری کرمی.

9- «تعزیه پیک شفا» نوشته محسن آقا محسنی به کارگردانی محسن آقا محسنی.

10- «کچل کفترباز» نوشته بهروز غریب پور به کارگردانی صبا مولودی.

11- «آرزوی کودکی» نوشته رضوان شمشادی به کارگردانی سمیه مهری.

12- «سیب خورها، گلابی خورا، آلوخورها و تمشک خورها» نوشته منوچهر اکبرلو به کاگردانی مجید کیمیایی پور.

13- «پهلوون پنبه» نوشته زهیرفروتن به کارگردانی زهیرفروتن.

14- «درخت الاکلنگ» نوشته دیوید وود به کارگردانی زهره پرتوی‌نژاد.

15- «فرار گوسفندی» نوشته مژده ناظمی به کارگردانی ایمان تاج سلیمان.

16- «خروس بال طلا» نوشته محمود طیاری به کارگردانی بابک حاجی‌زاده.

17- «کفتران کوچه کاج» نوشته شهرام کرمی به کارگردانی فاطمه دهقان.

18- «ببعی» نوشته حسین فدایی حسین به کارگردانی سید مجتبی خمسه موسوی.

19- «زندگی بسیار کوتاه است» نوشته مهدی مهدی آبادی به کارگردانی زهرا بهادران شیروان.

20- «دوگ برین» نوشته میشل ولر به کارگردانی آیدا فرهمند.

21- «یونس و بلقا» نوشته انوش معظمی به کارگردانی ایمان اردی‌زاده.

22- «نجات آهو» نوشته امیر مشهدی عباس به کارگردانی علی محمدزاده.

23- «سفر غریب» نوشته غلامرضا احمدی به کارگردانی غلامرضا احمدی.

24- «کوپه شماره 8» نوشته مهدی سیم‌ریز به کارگردانی مهدی سیم‌ریز.

25- «پرطلا» نوشته غلامرضا زدشتی به کارگردانی غلامرضا زردشتی.

26- «قطمیر» نوشته مهدی سیم‌ریز به کارگردانی عباسعلی کیخایی.

27- «بره بلا، گرگ ناقلا» نوشته مسلم قاسمی به کارگردانی نیما بیگلریان.

28- «بوعلی سینا» نوشته احمد بیگلریان به کارگردانی نیما بیگلریان.

29- «خاله سوسکه» نوشته صاحب ارکمان به کارگردانی صاحب ارکمان.

30- «گرگ مهربون» به کارگردانی مهرداد قرآن کیش.

31- «شاهزاده خوشبخت» نوشته علیرضا دهقان.

32- «ماهی رنگین کمان» نوشته اصغر فریدی ماسوله.

33- «کی بود هوار کرد، جنگلو بی قرار کرد؟» نوشته سولماز خواجه‌وند.

34- «مهمان جا مانده» نوشته نسرین خنجری.

35- «پرواز» نوشته نازیلا پاکبازی.

36- «نی لبک و پیرمرد» نوشته ماندانا عبقری.

37- «داریا و شهر» آرزوها نوشته ماندانا عبقری.

اسامی آثار مشروط:

1- «نگاه کن به شتر» نوشته سلیمه کلانتری به کارگردانی سلیمه کلانتری.

2- «روزهای کودکی یک پیامبر» نوشته احمد مریدی‌زاده به کارگردانی احمد مریدی‌زاده.

3- «سربازان کوچک» نوشته احمد مریدی‌زاده به کارگردانی احمد مریدی‌زاده.

4- «هورشید» نوشته نصیر احمد ملازنی به کارگردانی نصیر احمد ملازنی.

5- «زیتون و کبوتر» نوشته عبدالله خداکریمی به کارگردانی عبدالله خداکریمی.

6- «نوروزنامک» نوشته عرفان پهلوانی به کارگردانی عرفان پهلوانی.

7- «گاو» نوشته سعید موحدی به کارگردانی سعید موحدی.

8- «شادی و شفا» نوشته آرش منصوری به کارگردانی سعید نوروزی.

9- «الاغی روی پل» نوشته مریم رضا‌زاده به کارگردانی مریم رضا‌زاده.

10- «کفش شماره 100» نوشته رئوف دشتی به کارگردانی سیدجواد رحیم‌زاده.

11- «چاه مکن بهر کسی» نوشته جواد روحانی به کارگردانی جواد روحانی.

12- «تاج محمد ترسو» نوشته عبدالرحمن دیه جی به کارگردانی رضا خسروی و محبوبه قلئمی.

13- «زائر آب و سنگ» نوشته یگانه عبدالمالکی به کارگردانی یگانه عبدالمالکی.

14- «دشت بلبل» نوشته علیرضا سعیدی‌کیاسری به کارگردانی یاسر محمودی برنتی.

15- «سه چرخه» نوشته محمد وحیدی به کارگردانی محمدرضا مرشد.

16- «من و کوزه» نوشته احمد بیگلریان به کارگردانی فرزاد لباسی.

17- «گرگم و گله می‌برم» نوشته افسانه شعبان‌نژاد به کارگردانی سعید جاور.

18- «تاب تاب عباسی» نوشته محمد رحمانی به کارگردانی محمد رحمانی.

19- «باغ بدون کلاغ نیست» نوشته حسین قربان‌زاده به کارگردانی کیوان باقلاچی.

20- «بچه‌خرس از درخت پایین نمی‌آید» نوشته حسین‌قربانزاده به کارگردانی کیوان باقلاچی.

21- «فیل‌ها» نوشته ندا حاجی‌بابایی به کارگردانی ندا حاجی بابایی.

22- «نقش‌ها تو را می‌بافند» نوشته حسین‌قربانزاده به کارگردانی حسین یوسفی.

گفتنی است، سومین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان سوره، از 16 تا 19 دی‌ماه سال‌جاری، به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، در دو بخش مسابقه در موضوعات «قرآن و سیره معصومان(ع)»، «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس»، «خِردورزی و فلسفه»، «اخلاق اجتماعی»، «سبک زندگی»، «بازی، ورزش و سرگرمی»، «علم و فناوری» و «زبان فارسی» و بخش جنبی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار