امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111676
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این نمایشگاه 260 ناشر و نمایندگی در 136 غرفه 35 هزار عنوان کتاب را در معرض دید عموم قرار می دهند. ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این نمایشگاه 260 ناشر و نمایندگی در 136 غرفه 35 هزار عنوان کتاب را در معرض دید عموم قرار می دهند. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اراک برگزار می شود. کلیه کتاب های عرضه شده در این نمایشگاه با 30 درصد تخفیف به علاقه مندان عرضه می شود. مبلغ 250 میلیون تومان یارانه خرید کتاب برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است که در قالب بن کارت های الکترونیکی توسط غرفه بانک صادرات در نمایشگاه با ارائه کارت ملی به بازدید کنندگان عرضه می شود.

درمدت یک هفته برگزاری نمایشگاه برنامه های جنبی مختلفی در نظر گرفته شده است که می توان به بررسی سیر تحول ادبیات فارسی از دیروز تا امروز،شعرخوانی کلاسیک و معاصر، نقالی شاهنامه، تئاتر خیابانی، نقد کتاب قصه عشق ایاز، بررسی مؤلفه های تأثیرگذار ادبیات جهان در ادبیات فارسی، کارگاه آموزش فن ترجمه شعر، کارگاه خلاقیت و زندگی، کارگاه روش تحقیق در شاخه های مختلف، موسیقی سنتی، بررسی نقش ویراستار در تولید آثار مکتوب، رونمایی کتب، تئاتر خیابانی، خاطره گویی و نقد کتاب در حوزه دفاع مقدس، شیوه ها و منابع جستجو و دریافت اسناد علمی در فضای مجازی، جشن کتاب و کودک، ایستگاه نقاشی کودکان اشاره نمود.

یادآور می‌شود هشتمین نمایشگاه کتاب استان مرکزی از 27شهریور تا 2 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اراک برپاست و علاقه مندان می توانند از ساعت 15 تا 21 از این نمایشگاه بازدید نمایند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار