امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111685
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرکز کتاب‌پژوهی به منظور فراهم آوری، ساماندهی، انجام پژوهش‌های مرتبط و اطلاع رسانی در حوزه کتاب، در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرکز کتاب‌پژوهی به منظور فراهم آوری، ساماندهی، انجام پژوهش‌های مرتبط و اطلاع رسانی در حوزه کتاب، در مؤسسة خانه کتاب تأسیس خواهد شد.

این مرکز ایجاد محیط مناسب برای مطالعه، پژوهش و بهره گیری مورخان، محققان، دانشجویان و دانش پژوهان علاقه مند به مباحث کتاب، شناسایی، گردآوری، سازماندهی، حفاظت و نگاهداری و اشاعه اطلاعات آثار درباره کتاب از آغاز تا امروز و پس از آن، انجام پژوهش‌های در حوزه کتاب و نشر آن، ایجاد بانک‌های اطلاعاتی به منظور یاری رسانی و ارائه خدمات به پژوهشگران و مراجعه کنندگان و بالا بردن سطح آگاهی گروه‌های اجتماعی و فرهنگی مردم از پیشینه کتاب و آشنایی هر چه بیشتر آنان با این مقوله را دنبال می‌کند.

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه 30 شهریور ماه مرکز کتاب پژوهی خانه کتاب را افتتاح خواهد کرد. در این مرکز کتاب‌ها، نشریات، بروشور، بریده جراید، بروشور و پایان‌نامه‌های مرتبط با کتاب جمع آوری می‌شوند.

در حاشیه این مراسم نیز از 5 کتاب منتشر شده «کتابشناسی ماه» ویژه فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد ماه رونمایی خواهد شد.
انتهای پیام/و
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها