امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111689
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی تقی‌نژاد؛ مدیر فرهنگسرای بهاران به بهانه برگزاری پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی مبارک ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی تقی‌نژاد؛ مدیر فرهنگسرای بهاران به بهانه برگزاری پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی مبارک گفت: نمایش هنری خاص است که با یک جریان‌سازی درست تمام مردم را درگیر آن کرد. باید این تابو شکسته شود که تئاتر تنها در یکی دو مجموعه و تالار تهران اجرا می‌شود. تئاتر مشکلی ندارد؛ بلکه ما نتوانسته‌ایم آن را در نقاط مختلف گسترش دهیم.

مهدی تقی‌نژاد ادامه داد: فرهنگسرای بهاران تنها فرهنگسرایی است که در این دوره از جشنواره میزبان نمایش‌های عروسکی است، در این روزها استقبال از اجرای نمایش، بسیار خوب بوده و هر روز سالن فرهنگسرا پذیرای 500 تماشاگر است.

وی افزود: خوشبختانه استقبال خوب است و این نشان می‌دهد که اگر اجرایی در هر نقطه از شهر باشد مردم از آن استقبال می‌کنند و برای این کار باید برنامه‌ریزی کرد. می توان با مشارکت فرهنگسراهای تهران در تمام نقاط شهر تماشاگران را با نمایش آشنا کرد.

تقی نژاد با بیان این مطلب که تئاتر مشکلی ندارد و ما نتواسته‌ایم بستر مناسبی برای اجرای نمایش ها به غیر از تئاترشهر فراهم کنیم، گفت: برای آشنایی مردم با تئاتر و نمایش عروسکی باید بسترسازی کرد و تئاتر را به همه نقاط شهر تهران آورد.

لازم به ذکر است، از روزها در فرهنگسرای بهاران نمایش «زال و سیمرغ» به کارگردانی رسول نجفیان اجرا می‌شود. این نمایش به مدت 60 دقیقه و ساعت 18:30 در سالن این فرهنگسرا اجرا می‌شود.
انتهای پیام / ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها