امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111692
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از خوشنویسان شهرهای مختلف کشور در سومین دوسالانه خوشنویسی ایران با محوریت شعار جهانی عاری از خشونت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از خوشنویسان شهرهای مختلف کشور در سومین دوسالانه خوشنویسی ایران با محوریت شعار جهانی عاری از خشونت در سرای تاریخی سعدالسلطنه قزوین ابیاتی را خوشنویسی کردند.

در این برنامه خوشنویسان با انتخاب ابیاتی از شعرهای حافظ، سعدی، فردوسی و ... متناسب با موضوع انسان دوستی، صلح و دوری از خشونت خوشنویسی کردند.

همچنین در این برنامه سومین دوسالانه خوشنویسی ایران شعر و دعایی به شکرانه سلامت رهبر انقلاب؛ حضرت آیت الله العظمی خامنه ای خوشنویسی شد. علی اکبر پگاه از هنرمندان خوشنویس قزوین دعای «اللهم من علینا بشفاکم» به معنای "خدا با شفای شما بر ما منت گذشت" که از زبان آیت الله جوادی آملی در ملاقات رهبر معظم انقلاب بیان شد، خوشنویسی شد و همچنین  شعر "سلامت همه آفاق در سلامت توست/ به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد" به شکرانه سلامت مقام رهبری خوشنویسی شد.

سومین دوسالانه خوشنویسی ایران از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر از ششم شهریور ماه در سرای سعدالسلطنه قزوین برگزارشده است و فردا 26 شهریورماه این نمایشگاه پایان می یابد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها