امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۲:۰۸
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111699
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 6
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن این حکم که از سوی محمد حمزه زاده معاون هنری حوزه هنری ابلاغ شده، آمده است: «احتراماً، نظر به

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن این حکم که از سوی محمد حمزه زاده معاون هنری حوزه هنری ابلاغ شده، آمده است:

«احتراماً، نظر به شایستگی‌ها و تجارب ارجمندتان در حوزه هنری عکاسی، جناب عالی را به عنوان مدیر خانه عکاسان ایران منصوب می‌کنم.

خانه عکاسان ایران با بیش از دو دهه سابقه فعالیت، هم اکنون یکی از معتبر‌ترین جایگاه‌ها و پایگاه‌های عکس و عکاسی در کشور است. انتظار دارم در دوره مدیریت شما این مرکز با حفظ و تقویت شأن گذشته، مرجع و ملجاء عکاسان جوان و متعهد و انقلابی و محل بهره‌گیری از نظرات و مشورت‌های هنرمندان پیش کسوت این هنر پیشرو باشد.

ایجاد امکان برای رشد و پرورش نسلی جدید از عکاسان انقلابی و حزب اللهی، توسعه بانک عکس و منابع تصویری حوزه انقلاب اسلامی، برگزاری نمایشگاه‌های عکس، زمینه سازی برای تولید محصولات فرهنگی مبتنی بر عکس و همکاری با مرکز آموزش اسلامی هنر برای آموزش و پرورش نسل فردای عکاسان انقلاب اسلامی، از جمله انتظارات این جانب از جناب عالی است.

ان شاءالله به مدد همت بلند و کمک پیش کسوتان عکاسی کشور و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در اجرای مأموریت‌های محوله موفق خواهید بود.

جا دارد از زحمات بی‌شائبه هنرمند ارجمند جناب آقای رسول اولیاءزاده در طول مدت مسئولیت شان تشکر و قدردانی کنم.»

بر اساس این گزارش، رسول اولیازاده که پیش از این به عنوان مدیر خانه عکاسان ایران فعالیت داشت، طی حکمی در حال حاضر در سمت مشاور محمد حمزه‌زاده معاون هنری حوزه هنری فعالیت می‌کند.

سید احسان باقری متولد 23 شهریور 1360 در شمیران است. وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روان شناسی مشاوره بوده و برای اولین بار در ایران پایان نامه کارشناسی ارشد خود را با موضوع «بررسی اثربخشی عکس درمانی (phototherapy) برای افزایش خودپنداره‌ دانشجویان» ارائه کرده است.

وی مدرس دانشگاه از سال 1387 تاکنون است و در سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران عضویت دارد. باقری مدیر هنری شرکت های «مکین دریا» و «تیواصنعت» را نیز به عهده داشته و به عنوان مشاور در فرهنگسرای دانشجو فعالیت کرده است.

برگزاری کارگاه‌های هنری روان‌شناسی، هنردرمانی و عکس درمانی و روان‌شناسی تبلیغات از1388 تاکنون نیز از جمله فعالیت های اوست.

از سوابق هنری باقری می توان به کسب رتبه‌ دوم پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی، برگزیده‌ یازدهمین دوسالانه ملی عکس ایران در سال 1387، برگزیده‌ دوازدهمین دوسالانه ملی عکس ایران در سال 1391  اشاره کرد. وی در زمینه "عکاسی صحنه پردازی شده" پروژه‌های متعددی را در سطح ملی اجرا کرده است. سیداحسان باقری شرکت در هشت نمایشگاه عکس گروهی را نیز در کارنامه خود دارد. از تالیفات وی می توان به دو کتاب عکس «روند ساخت مترو تهران» و «پیاده آمده‌ام» اشاره کرد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار