امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111712
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۶
تعداد بازدید: 19
سید مرتضی نبوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با بیان اینکه اصولگرایان برای اتحاد و ائتلاف اکنون در حال رایزنی هستند و به نتایج خوبی هم ...

سید مرتضی نبوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با بیان اینکه اصولگرایان برای اتحاد و ائتلاف اکنون در حال رایزنی هستند و به نتایج خوبی هم دست یافته‌اند، اظهار داشت: جبهه اصولگرایی هم اضلاعی دارد که هر یک برای موفقیت این جریان آماده همکاری با ضلع‌های دیگر هستند.

وی ادامه داد: خبرهای خوشی از جریان اصولگرایی به گوش می‌رسد و این همگرایی با حضور همه گروه‌ها در قالب گفتمان اصولگرایی خواهد بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام چند صدایی را برای هر جریان طبیعی دانست و خاطرنشان کرد: همه جریانات اصولگرا در قالب گفتمان اصولگرایی هدفی واحد دارند که هدف اصلی هم سربلندی ایران اسلامی در عرصه ملی و بین‌المللی است.

مدیر مسئول روزنامه رسالت تصریح کرد: در انتخابات‌ مجلس هفتم و هشتم و تا اندازه‌ای نهم جریان اصولگرا با سازوکارهایی توفیق حاصل کردند که برای مجلس دهم به نظر من با سازوکاری مؤثرتر وارد خواهند شد؛ کما اینکه مردم نیز به مانند گذشته به این جریان اعتماد دارند.

نبوی در پایان به موفقیت جریان اصولگرا در شورای شهر تهران و همگرایی اصولگرایان در آن اشاره کرد و یادآور شد: عملکرد اصولگرایان در شورای شهر تهران الگویی خوب برای ائتلاف جریان اصولگرا خواهد بود.

انتهای پیام/2571/ذ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها