امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111714
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۸
تعداد بازدید: 31
به گزارش دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; غرب گیلان، ناصر عاشوری شامگاه سه‌شنبه در همایش بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس شفت با ...

به گزارش دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; غرب گیلان، ناصر عاشوری شامگاه سه‌شنبه در همایش بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس شفت با تبریک آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت این هفته، اظهار کرد: جوامع بشری مدیون انسان‌هایی است که نقش آموزش، تربیت و پرورش جوامع بشری را داشته‌اند.

وی با بیان اینکه اکتشاف و رسیدن به علوم جدید مرهون تلاش معلمان، مربیان متعهد و متخصص است، افزود: پایه و اساس پیشرفت یک کشور در مدارس و دانشگاه‌ها بنا گذاشته می‌شود.

این مسئول نقش دو منبع مهم را در توسعه تاثیرگذار خواند و خاطرنشان کرد: نیروی انسانی ماهر و منابع مادی به عنوان عامل پشتیبانی در رسیدن به توسعه است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه با وجود تمام تهاجم فرهنگی باز هم نقش معلم بسیار حساس و تاثیرگذار است، یادآور شد: معلمان باید نوجوانان را به گونه‌ای تربیت کنند که برای خود و جامعه فرد مفیدی باشند.

وی از تمام مدیران خواست تا مراسم اول مهر در قالب جشن ملی را به گونه‌ای برگزار کنند که دگرگونی آن در جامعه ملموس باشد.

عاشوری با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: اگر در هشت سال دفاع مقدس جوانان این مملکت از کشور دفاع کردند؛ بخش اعظم آن تربیت شده مدارس و معلمان مومن بودند.

*ماه مهر حرکتی برای ساختن نسل آینده کشور است

رئیس اداره آموزش و پرورش شفت نیز در مراسم مذکور اظهار کرد: آغاز سال تحصیلی جلوه‌ای از فرهنگ علم‌آموزی، بالندگی نسل جوان، مبارزه با جهل و پی‌ریزی بنیادهای مستحکم استقلال فرهنگی است.

عبدالله رنجی، بازگشایی مدارس در ابتدای مهر ماه پس از تعطیلات تابستانی را علاوه بر زیبایی معنوی، حرکتی باشکوه و سازنده برای ساختن نسل آینده‌ساز کشور دانست. رئیس اداره آموزش و پرورش شفت تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی حضور دانش‌آموزان در کنار معلمان بیانگر و نمادی از وحدت فرهنگی و عزم ملی برای تحقق آرمان نظام مقدس اسلامی است.

وی درباره اجرای پروژه مهر، خاطرنشان کرد: این پروژه با اهدافی مانند برنامه‌ریزی، سازماندهی، مدیریت و اداره فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس و با تجارب به دست آمده از سال‌های گذشته می‌تواند در فرآیند بهینه‌سازی آموزشی موثر باشد.

رنجی سیاست‌های آموزش و پرورش را سازماندهی و بهسازی نیروی انسانی، ارتقای مدیریت آموزشگاهی، عملیاتی کردن بودجه، توسعه مشارکت و تمرکززدایی عنوان کرد.

انتهای پیام/2300/ذ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها