امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111735
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۸
تعداد بازدید: 44
علی حاج فتحعلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر، اظهار داشت: نظارتی بر گرانفروشی میوه در سطح شهر ...

علی حاج فتحعلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر، اظهار داشت: نظارتی بر گرانفروشی میوه در سطح شهر انجام نمی‌شود و به همین دلیل میوه گران به دست مردم می‌رسد.

دبیر اتحادیه بارفروشان افزود: تعزیرات و سازمان بازرسی باید بر گرانفروشی سطح شهر نظارت کنند، اما هم نیروهای آنها کفاف نمی‌دهد و هم زیاده‌خواهی‌ برخی افراد آنقدر زیاد است که نمی‌توان مقابله کرد.

وی افزود: به تازگی میوه‌ فروشان و مسئولان این صنف گرانفروشی در میدان میوه و تره‌بار را مطرح می‌کنند و آن را دستاویزی برای بالا بردن قیمت عنوان می‌کنند، اما حدود یک هفته است که طرح نظارت بر فاکتورهای فروش میدان مرکزی میوه و تره‌بار اجرا می‌شود.

حاج فتحعلی گفت:‌ در این طرح ماموران ناظر بر فاکتورهای فروش در هر درب خروجی این میدان مستقر هستند و نظارت می‌کنند.

وی تاکید کرد: بر اساس این طرح، ندادن و نگرفتن فاکتور فروش هر دو جرم است و با متخلفان برخورد می‌شود.

به گفته حاج فتحعلی میوه‌فروشان سطح شهر مجازند تنها 35 درصد بیش از قیمت فاکتور فروش ارائه کنند، در حالی که این رقم همواره بیش از 100 درصد و در برخی موارد بیش از 200 تا 300 درصد هم می‌رسد.

وی تاکید کرد:‌ اگر میوه‌ فروشان می‌خواهند واقعیت روشن شود، فاکتورهای فروشی که از میدان میوه و تره‌بار گرفته‌اند، را در معرض دید خریداران قرار دهند که روشن‌تر خواهد شد.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها