امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111736
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۸
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; هفته نامه نیویورک در گزارشی درباره ادعای واشنگتن مبنی بر وجود گروههای میانه رو در سوریه به طعنه نوشت که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; هفته نامه نیویورک در گزارشی درباره ادعای واشنگتن مبنی بر وجود گروههای میانه رو در سوریه به طعنه نوشت که واشنگتن اخیرا با تلاش بسیار یک معارض میانه رو در سوریه شناسایی کرده است.

این گزارش با کنایه می‌نویسد؛ گرچه کری توضیحی در این باره نداده که آمریکا چگونه توانسته معارض میانه‌رو را در سوریه پیدا کند اما تأکید کرده تعیین محل کردن این معارض، نقطه اوج یک تلاش چندین ماهه بوده است!

دولت اوباما در صدد است به بهانه نابودی «داعش» در سوریه، تروریست‌های سوری که در جنگ با اسد هستند را تسلیح کند بنابراین با طرح موضوع تسلیح گروههای میانه رو به دنبال فرافکنی درباره اوضاع و شرایط سوریه برآمده است.

نیویورکر به صورت طنز از قول وزیر خارجه آمریکا می‌نویسد؛ این معارض به اندازه‌ای نجیب‌زاده است که ما می‌توانیم با او همکاری کنیم. وی همچنین ادامه داد که ظرف روزها و هفته‌های آتی، چندین میلیون دلار صرف تسلیح و آموزش این معارض می‌شود و گفت که تعیین هویت این معارض میانه‌رو سوری یک پیروزی بزرگ بوده است که می‌تواند منتقدان راهبرد آمریکا در عراق و سوریه را آرام کند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها