امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111738
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۸
تعداد بازدید: 44
محمود حاج مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره درج شدن عدد صفر مقابل سهمیه شهر تهران در اطلاعیه آزمون جذب ...

محمود حاج مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره درج شدن عدد صفر مقابل سهمیه شهر تهران در اطلاعیه آزمون جذب قضات گفت: این تصمیم گیری بر اساس نیازهایی است که کارگزینی اعلام کرده است.

وی افزود: البته بحث این نیست که این افراد امکان ندارد در طول خدمت به تهران منتقل شوند اما این افراد در جذب عمومی در تهران جذب نمی‌شوند. فعلا نیاز ما همین استان‌هایی است که اعلام شده است. البته دانشجویان دکتری در تهران جایابی می‌شوند.

حاج مرادی تصریح کرد: در آن اطلاعیه آمده است که اگر کسانی که می‌خواهند در شهرهای غیر از محل سکونت همسرشان و یا ولی‌شان خدمت کنند باید تعهد رسمی محضری بدهند که از این حق خودشان عدول کرده‌اند.

نماینده تام الاختیار مرکز جذب آزمون قوه‌قضاییه اظهار داشت: برای خانم هایی که در شهرستان پذیرفته شده‌اند و همسرشان در تهران ساکن است ظرفیتی وجود ندارد که به پایتخت منتقل شوند. آنها مکلفند در آنجایی که قبول شدند خدمت کنند و یا اینکه می‌توانند از ورود به دستگاه انصراف دهند.

حاج مرادی بیان داشت: در بحث جذب اختصاصی احتمال دارد در آن استان‌هایی که ظرفیتش صفر اعلام شده است ظرفیت‌های جدیدی ایجاد شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها