امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111747
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 100
مهدویت به عنوان آخرین امید بشر برای رهایی از باتلاق به وجود آمده در پایان تاریخ، مفهومی است که دید تمامی استراتژیست ها و آینده پژوهان را به خود جلب ...

مهدویت به عنوان آخرین امید بشر برای رهایی از باتلاق به وجود آمده در پایان تاریخ، مفهومی است که دید تمامی استراتژیست ها و آینده پژوهان را به خود جلب نموده است. این مفهوم در طرح ریزی استراتژیک یک امر فوق العاده ارزشمند است و هر کالایی که ارزش بالاتری دارد، سوء استفاده گران بدل های بیشتری از آن خواهند ساخت و برای به چنگ آوردن آن نقشه ها خواهند کشید.

لذا همانطور که مبرهن است، می بینیم که امروز غرب با اطلاع از آینده ای که مهدویت شیعه به تصویر کشیده است، جریانی را رقم زده که در آن از سال ۲۰۰۶ سلسله ای از کتاب ها علیه شخص منجی عالم بشریت، امام مهدی(علیه السلام)، تالیف شده اند .

هدف از این تالیفات نظام مند، فرهنگ سازی و همگام سازی بشریت با آن ها، برای غلبه بر رهبر قطعا” آمدنی مسلمانان و از بین بردن او و حکومتش می باشد. تالیف کتاب در امر فرهنگ سازی گزینه اول می باشد، پس از آن تبلیغات در رسانه های پر بازدید و ساختن فیلم مراحل بعدی هستند. تبلیغات و کارهای هنری باید بر پایه نظریات و براهین علمی و عقلی صورت بگیرد که کار مشروعیت بخشی به آن را انجام می دهد و این مهم در قالب کتاب و مقاله جای می گیرد. ما در این گزارش ۹ کتاب را شناسایی و بررسی نموده ایم. هدف اطلاع رسانی و هشدار به عموم علاقمندان به امام مهدی(علیه السلام) است، که این جریانات معاند با امامشان را بشناسند و درصدد برآیند که با آنها به مقابله برخیزند.

 

به زودی معرفی هر کدام از این کتب در سایت موعود قرار خواهد گرفت ...

www.mouood.org

برچسب ها:
آخرین اخبار