امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11178
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 119
حجت‌الاسلام سید جواد موسوی هوایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: جریانی که نمی‌خواهد اطاعت از ولایت فقیه را بربتابد جریان ...

حجت‌الاسلام سید جواد موسوی هوایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: جریانی که نمی‌خواهد اطاعت از ولایت فقیه را بربتابد جریان انحرافی نام دارد.

وی گفت: جریان انحرافی می‌خواهد خلاف قانون اساسی کشور حرکت کند و بزرگانی که این نام را بر چنین جریانی گذاشته‌اند به حق گفته‌اند.

معاون پژوهشی سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: اکنون دیگر برای این جریان فایده‌ای ندارد که به صورت زبانی بگویند از ولی‌فقیه اطاعت می‌کنیم بلکه باید در عمل نشان می‌دادند که ولایت‌پذیر هستند که ندادند.

موسوی‌ هوایی به برخی رفتارهای این جریان اشاره کرد و با بیان نقل قول‌هایی از مقام معظم رهبری ابراز داشت: آقا فرمودند حاشیه‌سازی نکنید که کردند، آقا فرمودند اقتصاد مقاومتی که برخی با بی‌تدبیری اوضاع اقتصادی کشور را به سمتی بردند که دلخواه دشمن است و برخی کارهای دیگر که ذکر آن‌ها وقت کافی می‌خواهد.

وی از مواضع سازمان تبلیغات اسلامی در مورد فرمان حماسه سیاسی و اقتصادی مورد نظر مقام معظم رهبری گفت و افزود: برای نمونه سازمان تبلیغات اسلامی در فتنه 88 و به دنبال آن رویداد بزرگ 9 دی امتحان خود را به خوبی پس داد.

این مسئول در سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: مواضع سازمان تبلیغات در فتنه و انحراف بسیار روشن و شفاف است و اعتقاد داریم جریان انحرافی مصداق بارز نفاق جدید است.

موسوی هوایی با بیان این‌که برای معرفی جریان انحرافی وارد اسامی و مصادیق نخواهیم شد، خاطرنشان کرد: هر جریان و تفکری که با ولایت زاویه پیدا کند جریان انحرافی است.

وی تمام کسانی را که از رهبری تبعیت نمی‌کنند جز دار و دسته انحرافی دانست و تصریح کرد: حال ممکن است به فرض مثال چنین افرادی یا در دولت و یا در مجلس و یا هر جای دیگر باشند که تذکرات لازم به آن‌ها داده شده ولی گوش شنوایی ندارند.
انتهای پیام/2571/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها