امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111821
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم آیت‌الله حسین نوری‌همدانی پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد، اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم آیت‌الله حسین نوری‌همدانی پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد، اظهار کرد: شکست‌های پیشین مسلمانان به دلیل نداشتن، فقیه، اسلام شناس، مجاهد و مبارز با دشمن در راس حکومتشان بود.

وی خاطرنشان کرد: مسئله هدایت جامعه از سوی فقیه مسئله‌ای مانند وصی و وکیل نیست، بلکه مسئله اجتماعی و دارای نهایت اهمیت است.

این مرجع تقلید با اشاره به مسئله حجاب و عفاف در رسانه‌ها و روزنامه‌ها گفت: در رسانه‌ها با عنوان مسئله عفاف و حجاب بحث می‌شود ولی عفاف را بی‌مورد وارد این مسئله کردند زیرا این موضوع اهانت به بانوان است زیرا بانوان در جبهه و جنگ فعالیت داشتند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که دشمنان در برابر بیداری اسلامی نتوانستند کاری انجام دهند و در غزه شکست خوردند، با داعش وارد شدند و به کشتار پرداختند، در حالی که داعش را خودشان درست کرده بودند.

آیت‌الله نوری‌همدانی یادآور شد: کاری که برای مسلمانان لازم است بیدار کردن، هوشیار کردن و افشاگری است که رهبر انقلاب نیز بر این مسئله تاکید داشتند.

وی تاکید کرد: باید همانگونه که به امور شخصی خود می‌پردازیم در برابر حوادث بیدار و آگاه باشیم.

انتهای پیام/78003/ع30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها