امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111829
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
عباسعلی منصوری آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس در اصفهان پیرامون تحرکات و مواضع اخیر آمریکا مبنی بر ایجاد ائتلاف جهانی علیه داعش و فریاد ...

عباسعلی منصوری آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس در اصفهان پیرامون تحرکات و مواضع اخیر آمریکا مبنی بر ایجاد ائتلاف جهانی علیه داعش و فریاد مخالفت نسبت به داعش اظهار کرد: امروز بر همگان مشخص و مبرهن است که گروهک تروریستی داعش گروه دست‌پرورده و بزرگ‌شده سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی غرب و سازمان سیا است.

وی بیان کرد: سیستم تشکیل، حمایت و بزرگ کردن گروهک تروریستی داعش دقیقاً مشابه طالبان در افغانستان بود، آمریکا با پروراندن چنین گروهک‌هایی قصد دارد عمق استراتژیک نظام جمهوری اسلامی را نشانه برود که تاکنون موفق نشده است.

نماینده مردم کاشان در مجلس تصریح کرد: تشکیل گروهی همچون داعش با این ابعاد و تجهیزات نظامی در خاک چند کشور بدون کمک‌ها و حمایت‌های غربی‌ها و سران استکباری غیرممکن بود.

وی افزود: تحرکات، سخنان و موضع‌گیری‌های اخیر دولتمردان آمریکایی علیه داعش و تلاش برای ایجاد ائتلاف نمادین جهانی برای نابودی داعش همگی به منظور گم کردن و پاک کردن ردپای خود در به وجود آوردن داعش است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: آمریکا قصد دارد در لوای فریادهای مخالفت با داعش و ندای نفی داعش، خیمه حضور خود را در عراق بزند، اما جهان هوشیار شده است.

منصوری عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران و آمریکا در دو نقطه مقابل هم قرار گرفته است، اگر ما ادعای جنگ و مخالفت با تروریست جهانی در هر شکل و قالبی را داریم، در عمل به اثبات رسانیده‌ایم اما آنچه آمریکا علیه تروریست جهانی مطرح می‌کند صرفاً یک حرکت فانتزی و توهمی و دروغین است.

وی اذعان کرد: افرادی که خود خالق داعش بوده‌اند حالا بر سر یک میز به دور هم می‌نشینند و تصمیم بر نابودی و حذف آن می‌گیرند، این حکمتی نفاق‌گونه است.

انتهای پیام/63030/صا30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها