امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111843
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
نرجس بختیار خلج در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برنامه‌های خانه فرهنگ و هنر اظهار داشت: برنامه‌های متعددی در طول سال و با توجه به ...

نرجس بختیار خلج در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برنامه‌های خانه فرهنگ و هنر اظهار داشت: برنامه‌های متعددی در طول سال و با توجه به مناسبت‌هایی که پیش رو داریم برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف راه‌اندازی خانه فرهنگ و هنر سازمان بهزیستی توانمندسازی جامعه هدف در بخش هنر و ارتباط با هنرمندان جامعه است.

خلج خاطرنشان کرد: همزمان با شکل‌گیری و راه‌اندازی خانه فرهنگ و هنر بهزیستی، گالری سازمان نیز در این مجموعه افتتاح شد به طوری که در زمانهای مختلف و با توجه به مناسبت‌ها نمایشگاهی از عکس و پوستر در این مجموعه فرهنگی به نمایش گذاشته می‌شود.

رئیس خانه فرهنگ و هنر سازمان بهزیستی کشور گفت: برخی از آثاری که در گالری سازمان در مجموعه فرهنگ و هنر بهزیستی به نمایش گذاشته می‌شود اهدایی از سوی هنرمندان است که عواید حاصله از فروش پوسترها و عکس‌ها هزینه معیشت مددجویان و کودکان می‌شود.

وی بیان داشت: سازمان بهزیستی کشور نیز همانند سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های دیگر در زمان حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به کودکان و مردم مظلوم غزه اقدام به برگزاری برنامه‌های متعددی در این زمینه کرد و در واقع انزجار خود را از رژیم وحشی کودک‌کش اعلام کرد.

خلج گفت: در همین زمینه آثاری از پوستر و کاریکاتور با موضوع کودکان مظلوم‌ترین قربانی غزه هستند به نمایش گذاشته شد که خوشبختانه در زمان برگزاری این نمایشگاه استقبال خوبی از سوی خانواده‌ها و به خصوص کودکان انجام شد.

وی افزود: نمایشگاه اشاره شده از 9 شهریور ماه آغاز شد و تا پایان امروز نیز ادامه خواهد داشت ضمن اینکه در این مدت به تعداد بسیاری از مسئولان دستگاه‌ها با مراجعه به خانه فرهنگ و هنر بهزیستی و بازدید از پوسترهای کودکان غزه، این کار را مورد تحسین قرار دادند.

رئیس خانه فرهنگ و هنر بهزیستی در پایان گفت: آثار کاریکاتور و پوستر با موضوع کودکان مظلوم‌ترین قربانی غزه با همکاری انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها