امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111846
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
حسین قائدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر، اظهار داشت: در ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معاونت دانشجویی و ...

حسین قائدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر، اظهار داشت: در ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ثبت و ارسال 70 اثر از دانشجویان به این جشنواره موفق به راه‌یابی چهار اثر به عنوان آثار برگزیده شد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره فرهنگی در دو موضوع فرهنگی و پزشکی که به ترتیب در زمینه عترت و مصرف دارو بوده است اضافه کرد: محمدعلی نادری در رشته طراحی، فاطمه دم‌شناس در رشته طراحی ویژه عترت، زهره کفایی در رشته ادبی (شعرنو) مقام اول و خانم الهام دادراست مقام دوم در نشریه برتر دینی را در این جشنواره کسب کرده‌اند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از 8 تا 11 شهریور ماه با حضور معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت برگزار گردید.

این مسئول ادامه داد: جشنواره قرآن و عترت با شرکت 900 نفر از دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد، در بخش دانشگاهی 160 نفر حضور داشتند که 9 نفر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بودند.

قائدی ادامه داد: در بخش اساتید مینا صلواتی حائز مقام برتر در رشته حفظ بیست جزء و در بخش کارکنان حامد یوسفی مقام اول در رشته ترتیل و در بخش دانشجویی پریوش خواجوی حائز مقام سوم در رشته احکام گردیدند.

وی افزود: یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از 25 تا 31 مرداد ماه بین 44 دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد که دانشگاه علوم پزشکی موفق به کسب رتبه 14 از بین دانشگاه‌های شرکت کننده شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: در این المپیاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در رشته‌های تکواندو موفق به کسب مدال طلا و برنز، کشتی مدال نقره، کاراته مدال برنز و والیبال عنوان چهارم تیمی شد.

ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به صورت مشترک با وزارت بهداشت از اول تا سوم شهریور ماه برگزار شد.

انتهای پیام/66006/ن20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار