امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۰۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111848
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 6
حسن سلیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تیران اظهار کرد: شهرستان تیران و کرون با جمعیتی که دارد هنوز یک بیمارستان و یا کلینیک که بتواند نیاز ...

حسن سلیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تیران اظهار کرد: شهرستان تیران و کرون با جمعیتی که دارد هنوز یک بیمارستان و یا کلینیک که بتواند نیاز مردم را برطرف کند ندارد و سال‌هاست که مردم این شهرستان با این معضل روبه‌رو هستند و در بعضی از مواقع اگر بیمارستان و یا کلینیکی مجهز در این شهرستان وجود داشت چه بسا افرادی به راحتی جان خود را از دست نمی‌دادند.

وی ادامه داد: با این شرایط توسط خیرین این شهرستان گام‌های بلندی برداشته شده است اما باز هم کمبود در تیران و کرون وجود دارد.

سلیمی در مورد کلینیک تأمین اجتماعی شهر تیران گفت: با پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان مربوطه این شهرستان، جلساتی با مدیران استانی و کشوری و کانون بازنشستگان برگزار و مصوب شد هیئت مدیره تأمین اجتماعی، کلینیک عمومی شهر تیران را به کلینیک تخصصی ارجاع دهد.

فرماندار تیران و کرون تصریح کرد: این کلینیک ابتدا زیربنای یک‌هزار و 500 متری داشت و با تبدیل شدن به کلینیک تخصصی زیربنای آن به 3 هزار و 500 متر افزایش پیدا کرد که با این تغییر بسیاری از خدمات درمانی به این مرکز اضافه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر پیگیر صدور پروانه از شهرداری تیران هستیم، اضافه کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته درصدد هستیم که هر چه زودتر مجوز این کلینیک را از دانشگاه علوم پزشکی بگیریم و در آینده نزدیک شاهد کلنگ‌زنی کلینیک تأمین اجتماعی شهر تیران باشیم.

سلیمی با بیان اینکه امیدواریم هر چه سریع‌تر این پروژه ساخته شود، گفت: اگر این کلینیک ساخته شود در حدود 45 هزار بیمه‌گر شهرستان تیران و کرون از امکانات آن استفاده کرده و نیاز مردم شهرستان تا حدودی برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/63038/ز30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار