امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111857
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حجت اله واعظی نژاد، معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان بیان داشت: برابر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حجت اله واعظی نژاد، معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان بیان داشت: برابر ابلاغیه اخیر ستاد کل نیروهای مسلح، همه مشمولان متولد 1372 و ما قبل که تا پایان سال 1390 به سن مشمولیت رسیده و به دلایلی تا کنون به خدمت اعزام نشده و دارای غیبت هستند چنانچه تا پایان سال 93 خود را معرفی کرده و به خدمت اعزام شوند در شمول مقررات کسر خدمت ایثارگران مصوب سال90 قرار می گیرند.

وی تصریح کرد: مشمولان غایب مورد اشاره که از اول فروردین  1394 و بعد آن، به خدمت اعزام شوند نمی‌توانند از کسر خدمت ایثارگری سال 90 استفاده کنند.

واعظی نژاد یاد آور شد: مقررات کسر خدمت ایثارگری مصوب سال 90، برای مشمولان غیر غایب متولد سال 1372 و ما قبل که به دلایل قانونی مانند ادامه تحصیل تاکنون به خدمت اعزام نشده و در آینده در مهلت های قانونی به خدمت اعزام می شوند کماکان به قوت خود باقی است.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه مهلت داده شده جهت بهره مندی از تسهیلات کسر خدمت برای مشمولان غایب تا پایان سال 93 است و قابل تمدید نیست، افزود: مشمولان غایب برای بهره مندی از تسهیلات مذکور در اولین فرصت ممکن درخواست خود را برای اعزام به خدمت، از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) به ثبت رسانند تا امکان اعزام آنان تا پایان سال 93 فراهم شود زیرا ملاک بهره مندی از تسهیلات کسر خدمت برای مشمولان غایب اعزام به خدمت آنان در سال 93 است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها