امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111860
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا محمدی یگانه گفت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و مقابله با ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا محمدی یگانه گفت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ، پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان طی اقدام فنی و اطلاعاتی از قصد جابجایی محموله سنگین مواد مخدر و انتقال آن به شهرستان مطلع شده و رسیدگی به آن را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی مأموران، اعضای این باند بزرگ مواد مخدر شناسایی شدند و با اعزام چندین تیم عملیاتی منسجم در مسیرهای تردد سوداگران، یک دستگاه خودرو وانت پیکان با راننده و دو سرنشین مسلح در حالی که یکی از سرنشینان به صورت مسلح و آماده در بالای وانت مستقر بود را مشاهده کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: قاچاقچیان به محض برخورد با مأموران ضمن تیراندازی به سمت آنها اقدام به فرار کردند که با عکس العمل سریع و به موقع مأموران در تعقیب و گریز و درگیری مسلحانه، سرانجام خودرو حامل مواد متوقف شد و به دنبال تیراندازی های متقابل یک تن از اشرار مسلح به هلاکت رسید.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به انهدام یکی از بزرگترین باندهای مواد مخدر در استان و به هلاکت رسیدن سرکرده این باند خاطر نشان کرد: در این عملیات 700 کیلو تریاک به همراه دو قبضه سلاح جنگی و تعداد زیادی فشنگ مربوطه از قاچاقچیان کشف شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها