امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111869
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد فرهادی در این مراسم با تشریح فعالیت‌های هلال‌احمر ایران در داخل و خارج از کشور‏‌، ساخت این پلی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد فرهادی در این مراسم با تشریح فعالیت‌های هلال‌احمر ایران در داخل و خارج از کشور‏‌، ساخت این پلی کلینیک را نتیجه اعتماد 25 ساله مردم غنا دانست و بر گسترش همکاری‌ها میان دو کشور بر اساس تفاهمنامه منعقده تأکید کرد.

جان درامانی ماهاما، رئیس جمهور غنا هم در این مراسم با تشریح جایگاه استراتژیک این مرکز سلامت، گفت: ساخت این پروژه نشانه بشردوستی و خدمات انساندوستانه جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران است و لذا باید از خدمات آنها در این زمینه قدردانی کرد.

پهلوانیان، رئیس مرکز سلامت جمعیت هلال‌احمر ایران در غنا هم پس از افتتاح این پلی‌کلینیک به معرفی بخش‌ها و قسمت‌های مختلف مرکز و توضیح نحوه خدمت‌رسانی و برنامه‌های آینده پرداخت.

سفیر ایران، سفرای کشورهای روسیه، چین، کوبا، هند، سودان، مراکش، نیجریه، وزیر بهداشت و درمان غنا، رئیس و دبیرکل صلیب‌سرخ غنا و همچنین تعدادی از مدیران ارشد وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و بخش‌های خصوصی مرتبط با فعالیت‌های درمانی از اعضای حاضر در این مراسم بودند.

همچنین در این مراسم تفاهمنامه مشترک میان جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت و درمان غنا امضا شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها