امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111874
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت سازمان قضایی نیروهای مسلح، سرباز وظیفه «م.ص» که بدون داشتن گواهینامه رانندگی، رانندگی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت سازمان قضایی نیروهای مسلح، سرباز وظیفه «م.ص» که بدون داشتن گواهینامه رانندگی، رانندگی کامیون مخصوص تعویض پست نگهبانی را در پادگان هوانیروز مسجد سلیمان بر عهده داشته به دلیل نداشتن مهارت در رانندگی، کامیون حامل سربازان را در داخل پادگان واژگون کرده که بر اثر آن یکی از سرنشینان به نام حسن ممی زاده از داخل خودرو پرت شده و بر اثر اصابت سرش به جدول سیمانی در دم جان می سپارد.

پرونده این حادثه ابتدا در دادسرای نظامی استان خوزستان مطرح و دادستان نظامی استان متهم را در این حادثه مجرم شناخته و از دادگاه  برای وی به اتهام قتل غیر عمد سرباز وظیفه حسن ممی زاده بر اثر بی احتیاطی در امر رانندگی تقاضای کیفر می‌کند .

به دلیل سکونت و کهولت سن اولیاء دم پرونده به دادسرای نظامی گلستان احاله که پدر و مادر مرحوم حسن ممی زاده در اولین جلسه دادگاه از حق و حقوق خود به خاطر جوان بودن متهم و ضعف مالی خانواده وی، بدون دریافت دیه گذشت کرده و رضایت می دهند.

متهم نیز در جلسه دادگاه نیز با ابراز ندامت و پشیمانی گفت: من دست پدر و مادر آن مرحوم را می‌بوسم و این از خود گذشتگی آنان را جبران می کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها