امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111875
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت سازمان تعزیرات حکومتی، علی جمشیدی اظهار کرد: سالم سازی بازار و فضای کسب و کار از مهم ترین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت سازمان تعزیرات حکومتی، علی جمشیدی اظهار کرد: سالم سازی بازار و فضای کسب و کار از مهم ترین وظایف سازمان تعزیرات حکومتی است.

وی افزود: کاهش پرونده های تعزیری در سال جاری با توجه به بررسی های انجام گرفته نشان از اعمال دقیق جرایم و برخورد تعزیری بازدارنده با متخلفین بازار دارد.

وی افزود: پرونده های متشکله در دادگاه های تعزیرات حکومتی کشور در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد کاهش یافته که این امر صحه ای بر این ادعا است.

جمشیدی ادامه داد: این آمارها علایم بسیار مثبتی است که امیدواریم همه مسئولان کشوری و استانی با همت و تلاش مجدانه و با ایثارگری و از خودگذشتگی ضعف های اقتصادی را در کشور بر طرف کنند.

وی تاکید کرد: تعزیرات حکومتی به عنوان یک دستگاه ناظر سعی کرده که همواره در مسیر درست اقتصادی گام بردارد.

معاون سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام فرهنگ، اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی، افزود: تعزیرات حکومتی در نظارت مستمر بر بازار و توجه به اصل اقتصاد مقاومتی نقش مهمی ایفا کرده است.

وی ادامه داد: امیدوارم عوامل اقتصادی و فرهنگی کشورمان در راستای رفع مشکلات اقتصادی گام های ارزنده ای را بردارند.

معاون منابع انسانی تعزیرات حکومتی کشور با توجه به قرار گرفتن در آستانه هفته دفاع مقدس و تبریک این هفته به همه دلاورمردان جنگ گفت: امروز اقتدار، آزادی و استقلال کشور مرهون رشادت شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

جمشیدی ادامه داد: رشادت ها و مرزداری مردم غیور ایلام در این هشت ساله بر کسی پوشیده نیست و همواره در ذهن و خاطره تاریخ انقلاب و مردم به یادگار می ماند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها