امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111880
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه پوستر و کاریکاتور با عنوان «کودکان مظلوم‌ترین قربانیان غزه» که عصر امروز در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه پوستر و کاریکاتور با عنوان «کودکان مظلوم‌ترین قربانیان غزه» که عصر امروز در سالن فرهنگ و هنر سازمان بهزیستی کشور برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاهی که هم اکنون در حال برگزاری است نمایشگاه قابل قبول در سطح بین‌المللی است.

وی تصریح کرد:‌ در برگزاری این نمایشگاه سازمان بهزیستی تلاش کرده از تمام ظرفیت‌های هنری خود استفاده کند به طوری که از زمان برگزاری نمایشگاه پوستر و کاریکاتور با مضمون «کودکان مظلوم‌ترین قربانیان غزه» هستند استقبال خوبی از سوی خانواده‌ها صورت گرفته است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به حضور قشرهای مختلف و بازدید از این نمایشگاه از زمان افتتاح آن گفت: کودکان به همراه والدین‌شان در این مدت بازدیدهایی را از نمایشگاه داشته‌اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی کشور از همان ابتدای جنگ در غزه آمادگی خود را برای حمایت از کودکان آسیب‌دیده اعلام کرد گفت:‌ در همین زمینه رایزنی‌هایی توسط مقامات مسئول شده است و این در حالی است که سازمان بهزیستی آمادگی دارد کودکان بی‌پناه و بی‌سرپرست را تحت حمایت خود قرار دهد.

هاشمی با بیان اینکه سازمان بهزیستی کشور عضو کنوانسیون بین‌المللی کودکان و معلولان است، گفت: متأسفانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی حملات سنگین و وحشیانه‌ای را در غزه انجام داده است و در زمان جنگ در این منطقه تعداد قابل توجهی از کودکان بی‌سرپرست و بی‌پناه شدند.

وی در ادامه به اجرای طرح مهب اشاره کرد و گفت: در این طرح سازمان بهزیستی از افراد آسیب دیده در بلایای طبیعی و همچنین جنگ‌ها حمایت ویژه‌ای را انجام می‌دهد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: هم اکنون بیش از یک میلیون کودک در مهدهای کودک تحت آموزش‌های لازم سازمان بهزیستی هستند و در واقع این کودکان با فرهنگ مقاومت و ایثار آشنا می‌شوند.

وی گفت: بیش از 85 هزار کودک به صورت مستقیم از سازمان بهزیستی خدمات می‌گیرند ضمن اینکه چند صد هزار کودک به صورت غیرمستقیم از خدمات سازمان بهزیستی بهره‌مند می‌شوند.

برگزاری نمایشگاه پوستر و کاریکاتور «کودکان مظلوم‌ترین قربانیان غزه» یک هفته تمدید شد و ساعت بازدید از این نمایشگاه نیز از ۹ صبح تا ۱۷ است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها