امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111884
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ساختمان جدید ایران کلینیک در آکرا پایتخت غنا با حضور رئیس جمهور این کشور و رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ساختمان جدید ایران کلینیک در آکرا پایتخت غنا با حضور رئیس جمهور این کشور و رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه 25 شهریور ماه رسماً افتتاح شد .

در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید ایران کلینیک در آکرا که با حضور جمع زیادی از سفرا، مقامات سیاسی، اقتصادی و رهبران دینی محل برگزار شد،«فرهادی» رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به فعالیت‌های این جمعیت در بیش از 12 کشور آفریقایی، از درمانگاه آکرا به عنوان یکی از بهترین درمانگاه‌های این جمعیت در قاره آفریقا نام برد و بر آمادگی این جمعیت برای افزایش فعالیت‌ها در غنا تأکید کرد.

درامانی ماهاما رئیس جمهور غنا نیز در این مراسم ضمن تشکر از دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران، گفت: با افتتاح ساختمان جدید ایران کلینیک، سطح و حجم فعالیت‌های این درمانگاه افزایش یافته و عملاً به یک بیمارستان در منطقه پر جمعیت پایتخت تبدیل شده است.

وی افزود: این درمانگاه در ارتقاء سطح بهداشت کشور غنا کمک مؤثری است و امیدواریم همکاری‌های دو کشور در این زمینه بیش از پیش گسترش یابد.

در این مراسم همچنین سفیر جمهوری اسلامی ایران طی سخنان کوتاهی با اشاره به سابقه روابط و همکاری‌های دو کشور ، بر عزم دولت یازدهم برای گسترش روابط دو کشور تأکید کرد.

در جریان افتتاح درمانگاه جدید، همچنین یادداشت تفاهم همکاری بین هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت غنا برای همکاری در زمینه‌های بهداشتی به امضا رسید.

قابل ذکر است درمانگاه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران که بیش از 25 سال سابقه فعالیت دارد ، با افتتاح ساختمان جدید ، از ارتقاء چشمگیری در سطح خدمات درمانی برخوردار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها