امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111889
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، بدنبال پیروزی‌های یگان‌های ارتش سوریه در استان «ریف حماه»، واقع در مرکز این کشور و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، بدنبال پیروزی‌های یگان‌های ارتش سوریه در استان «ریف حماه»، واقع در مرکز این کشور و پیشروی سریع آنها در تمام مناطق این استان و توسعه دامنه عملیات‌های ارتش به استان «ادلب» که در جوار استان حماه قرار دارد، گروه‌های مسلح تروریستی از امروز چهارشنبه اقدام به ترتیب صفوف خود برای هرگونه رویارویی با ارتش سوریه کردند.

این درحالی است که گزارش شده، یگان‌های ارتش سوریه درگیری‌های شدیدی در ریف غربی ادلب با گروه تروریستی «جبهه النصره» دارد، به ویژه پس از آنکه اختلافات و درگیری‌های مسلحانه دو گروه تروریستی جبهه النصره و انقلابیون سوریه درپی ترور یکی از سرکردگان شرعی النصره بدست انقلابیون سوریه رو به شدت نهاد.

این گزارش‌ها همچنین تاکید می‌کند که گروه‌های مختلف مسلح فعال در این استان درحال آماده کردن خود برای مقابله با ارتش سوریه هستند و به همین دلیل پیش بینی شده که احتمالا شاهد ائتلاف‌هایی بین گروه‌های مسلح و ظهور ائتلاف‌های جدید باشیم.

در همین راستا برخی از سرکردگان گروه‌های تروریستی تلاش می‌کنند، با میانجیگری و وساطت میان گروه‌های مسلح متخاصم به درگیری‌های آنها پایان دهند و آنها را به تدارک برای نبردهای آینده با ارتش سوریه وادار کنند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها