امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111893
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در تدارک برای آزادسازی آخرین بخش از کوی «الدخانیه» در دمشق هستند، ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در تدارک برای آزادسازی آخرین بخش از کوی «الدخانیه» در دمشق هستند، اگرچه برخی تحلیل‌ها و تفسیرها از دشواری و حساسیت حاکم بر این بخش از کوی خبر می‌دهند، اما در عین حال تاکید می‌کنند که تلاش گروه‌های مسلح برای نفود به کوی‌های «الزاهره القدیمه» و «المیدان» در مرکز دمشق عزم ارتش سوریه برای پاکسازی الدخانیه از عناصر مسلح را دو چندان کرده است.

این درحالی است که هم اکنون نیروهای ارتش سوریه بر بخش بزرگ‌تر کوی تسلط دارند و نیروی هوایی ارتش سوریه حملات سنگینی را علیه گروه‌های مسلح مستقر بین الدخانیه و عین ترما انجام می‌دهد تا مانع امداد و کمک رسانی آنها به تروریست‌های مستقر در الدخانیه شود.

در همین راستا نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه به موازات عملیات‌های نیروی هوایی اقدام به محاصره و جدا کردن الدخانیه از عین ترما کرده‌اند و خطوط امداد و کمک‌رسانی لجستیکی و نظامی گروه‌های تروریستی در آخرین بخش الدخانیه را قطع کرده‌اند.

ارتش سوریه هم اکنون درحال کشیدن نقشه‌ای برای آزادسازی آخرین بخش از الدخانیه است که به نظر می‌رسد، زمان‌بر نیز باشد، به ویژه آنکه گروه‌های مسلح در این منطقه از اهالی به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها