امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111924
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنسرت گروه «دف ‌نوازان مشتقاق» در 2 بخش اجرا خواهد شد که در بخش اول اشکان کمانگری به عنوان خواننده به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنسرت گروه «دف ‌نوازان مشتقاق» در 2 بخش اجرا خواهد شد که در بخش اول اشکان کمانگری به عنوان خواننده به همراه فردین کریم خاوری آهنگساز آثار و مهرداد کریم خاوری سرپرست گروه به روی صحنه خواهد رفت.

بخش دوم برنامه نیز به اجرای گروه دف‌نوازان مشتقاق اختصاص دارد که به اجرای قطعاتی از آثار فردین کریم خاوری می‌پردازند. در تصنیف‌های این کنسرت از اشعار شاعرانی چون مانند مولانا، هوشنگ ابتهاج، احمد شاملو استفاده شده و همچنین در قسمتی از برنامه یک تصنیف قدیمی از دوران قاجار اجرا خواهند شد.

مهرداد کریم خاوری، نوازنده و مدرس دف و سرپرست دف نوازان مشتاق، و فردین کریم خاوری، آهنگساز و نوازنده سه تار، در خانواده ای هنری در سنندج پرورش یافتند. این دو تا کنون آلبوم ها «دردی کشان» ، «باز باران» و «خروش بحر» را مشترکا منتشر کرده اند و کنسرت های متعددی نیز برگزار کرده اند که از آن جمله می توان به کنسرت دف نوازان مشتاق به خوانندگی سالار عقیلی اشاره کرد که اسفندماه 91 در تالار وحدت برگزار شد.

کنسرت «دف نوازان مشتاق» 26 و 27 شهریورماه ، ساعت 22 در تالار وحدت برگزار می شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها