امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111927
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنسرت تکنوازی سنتور مجید کیانی روز جمعه 28 شهریور 1393 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنسرت تکنوازی سنتور مجید کیانی روز جمعه 28 شهریور 1393 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

بخش نخست این کنسرت به اجرای آواز بیات زند و افشاری اختصاص دارد. این دو آواز در دو قطعه 15 دقیقه ای اجرا می شوند. در بخش دوم این کنسرت مجید کیانی به مدت 30 دقیقه به اجرای دستگاه راست پنجگاه می پردازد.

این کنسرت با حمایت معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری بنیاد آفرینش های هنری نیاوران برگزار می شود. مهرداد کیانی فرزند مجید کیانی و برگزار کننده این کنسرت می گوید:این برنامه با حمایت های معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. مجوز ما برای این کنسرت در کمترین زمان صادر شد و سالن فرهنگسرای نیاوران را نیز به صورت رایگان در اختیار ما قرار دادند.

کیانی درباره هدف برگزاری این کنسرت اظهار کرد: این اجرا بیش از هر چیز اهداف آموزشی را دنبال می کند و مخاطبان آن، هنرجویان موسیقی ایرانی هستند که سنتور را با مضراب بدون نمد می نوازند.

علاقه مندان برای حضور در این کنسرت می توانند کارت های ورود به این کنسرت را از موسسه فرهنگی «سرو » تهیه کنند.

پیش از این نیز مجید کیانی در مرداد امسال برنامه ای را در موزه موسیقی به روی صحنه برد.

بر اساس این گزارش،  این کنسرت آموزشی جمعه 28 شهریور 1393 ساعت 30/18 در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها