امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111932
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات همشهری کتابی را تجدید چاپ کرده است که این روزها کتاب‌هایی از این دست طرفداران بسیاری دارد. کتاب ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات همشهری کتابی را تجدید چاپ کرده است که این روزها کتاب‌هایی از این دست طرفداران بسیاری دارد.

کتاب «میوه درمانی» نوشته صدف کوه کن بعد از یک مقدمه کوتاه درباره نوشتن این کتاب سراغ اصل موضوع یعنی میوه‌ها و گیاهان رفته و درباره خواص هر میوه و موارد درمانی که می‌توان از میوه‌ها بهره برد، به تفکیک نوع میوه‌ها سخن گفته است.

در مقدمه این کتاب آمده است:

«همه چیز خیلی ساده شروع شد: مادرم به درمان‌های طبیعی بیشتر اعتقاد داشت و همیشه خانه ما پر از کتاب‌های تغذیه درمانی بود و اولین کسی که معجون شیر و سیر را برای درمان سرماخوردگی تجربه کرد،‌ خود من بودم!

بعدها که درسش را خواندم و کارشناس تغذیه شدم و بعدتر در جایی خواندم که بگذارید غذا پزشک شما باشد هر چه بیشتر درباره خواص میوه‌ها و سبزی‌ها دانستم معجزه‌های بیشتری دیدم و ایمان آوردم که خداوند برای هر دردی درمانی طبیعی قرار داده است...»

در این کتاب درباره خواص گیاهان و میوه‌هایی چون آلو، آناناس، انجیر،‌ انگور، بادمجان،‌ باقلا، بروکلی،‌پرتقال، پسته، تمشک،‌ زعفران،‌ زردچوبه، زغال اخته، سیب، طالبی،‌کرفس، کیوی، نعنا ،‌هل و هویج مطالبی آمده است و در انتهای کتاب نیز منابع مورد استفاده نویسنده در تالیف این کتاب ذکر شده است.

انتشارات همشهری این کتاب را در 2هزار نسخه با قیمت 10هزار تومان منتشر کرده است برای تهیه این کتاب می‌توانید با شماره 02123023271 تماس بگیرید.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها